Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: R-Link 2, V2 ile V7 ve V7 ile V8 Yazılım Versiyonları Karşılaştırması ve Farklar

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı munchausenbyproxy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harita versiyonu nereden bakılıyor aradım ama bulamadım. Ancak sanmıyorum hareket halinde video izleniyordu oradan anladık dedi servis elemanı.
    Tamamdır.Hareket halinde video izlemeye korsan yazılım diyerek cinayet süsü vermişler.

Olan bir özelliğin yasağının kaldırılması olay.Ve kapatılır istenirse.

munchausenbyproxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Befe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdır.Hareket halinde video izlemeye korsan yazılım diyerek cinayet süsü vermişler.

Olan bir özelliğin yasağının kaldırılması olay.Ve kapatılır istenirse.
    Akşam sizin videoları izleyip not aldım, sabah 5 dakikada motor sesi, bar psi dönüşümü ve hareket halinde video izlemeyi kapattım. Başka da gizli özellik v2 için yok sanırım. Gelecek hafta için Bursa'daki öteki servisten (Erdeğer) güncelleme yapmak için randevu alacağım.

3. Teşekkür Befe Mesaja Teşekkür Etti.
    Teşekkür / Beğen
    Akşam sizin videoları izleyip not aldım, sabah 5 dakikada motor sesi, bar psi dönüşümü ve hareket halinde video izlemeyi kapattım. Başka da gizli özellik v2 için yok sanırım. Gelecek hafta için Bursa'daki öteki servisten (Erdeğer) güncelleme yapmak için randevu alacağım.
    V2 için başka yoktu ben de o şekilde hatırlıyorum.

ertangun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bence içiniz rahat olsun, sonuca bağlanmış ama zaten yapılabileceklerinizi yapmışsınız.
    Bu açıp kapatılan özellikler basit konular. Sistemi güncellerken bir şeyi etkilemez. Güncelleme sırasında brick olursa, yanlış yazılım atılması olabilir, bağlantı kopar vs. Siz sistemi değiştirmediyseniz, onaysız bir yazılım üstüne yüklemediyseniz bir şey etkilenmeyecek.

Umarım sizde kısa sürede yeni versiyona geçersiniz
    Slow Down
    Peugeot 3008 e-HDi EAT6 Allure Elegance, Renault Megane HB 1.2 TCE EDC Icon

Teşekkür / Beğen
    Alıntı ertangun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence içiniz rahat olsun, sonuca bağlanmış ama zaten yapılabileceklerinizi yapmışsınız.
    Bu açıp kapatılan özellikler basit konular. Sistemi güncellerken bir şeyi etkilemez. Güncelleme sırasında brick olursa, yanlış yazılım atılması olabilir, bağlantı kopar vs. Siz sistemi değiştirmediyseniz, onaysız bir yazılım üstüne yüklemediyseniz bir şey etkilenmeyecek.

Umarım sizde kısa sürede yeni versiyona geçersiniz
    Ben de aynen öyle düşünüyorum. Eşime bıraktığım diğer aracımda da android auto var ve çok alıştım, bu araçtaki yokluğunu ziyadesiyle hissediyorum. Bakalım Erdeğer'i randevu için yarın arayacağım.

Teşekkür / Beğen
    Erdeğer servisi arayıp sorun çıkabilir ama onay verirseniz yaparız ama eğer sorun olur da bozulursa 6 7 bin civarı maliyeti var ama Renault yüzde 33'ünü öder diye bilgi verdi. Onay verdim şimdi yapacaklar.
    Güncelleme yaptıracak kişiler olursa bilgi vermek için yazmak istedim.

edit: sorunsuz şekilde güncelleme oldu. 160 küsür lira ödeme yaptım. Ardından 5 dakika içinde Android auto yu ayarladım. Sayın Befe'ye videoları ve ilgisi için teşekkür ederim.
    Konu munchausenbyproxy tarafından ( 12 Saat önce Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.

8. Teşekkür Befe Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni Befe liked this post
    Teşekkür / Beğen

Erdeğer servisi arayıp sorun çıkabilir ama onay verirseniz yaparız ama eğer sorun olur da bozulursa 6 7 bin civarı maliyeti var ama Renault yüzde 33'ünü öder diye bilgi verdi. Onay verdim şimdi yapacaklar.
    Güncelleme yaptıracak kişiler olursa bilgi vermek için yazmak istedim.

edit: sorunsuz şekilde güncelleme oldu. 160 küsür lira ödeme yaptım. Ardından 5 dakika içinde Android auto yu ayarladım. Sayın Befe'ye videoları ve ilgisi için teşekkür ederim.

Rica ederim.Güle güle kullanmanızı dilerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler