Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 78 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasislerde ve kötü yollarda gelen sesler

Yalın ACUN
    yacun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

benimki değişti gram farklılık yok hatta önceki direksiyon kutumda direksiyon daha hafifti:S

renac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı KubilaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısa bir süre içinde Direskiyon kutusu hakkın'da Maise mail yazıcam
    Ben de aynısını düşünüyorum Kubilay. E-postanın sonunda "sorunluysa kabul edip çağırın arabaları sorunsuz olanlarıyla değiştirin" diyeceğim.

Alıntı yacun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimki değişti gram farklılık yok hatta önceki direksiyon kutumda direksiyon daha hafifti:S
    Hadi buyurun bakalım !
    "Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir.
    Cumhuriyet'i biz kurduk, O'nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz."

Yalın ACUN
    yacun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı renac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de aynısını düşünüyorum Kubilay. E-postanın sonunda "sorunluysa kabul edip çağırın arabaları sorunsuz olanlarıyla değiştirin" diyeceğim.

Hadi buyurun bakalım !
    Rezalet Kesinlikle Önermem

Teşekkür / Beğen
    Yemin ederim Clio aynen bıraktığım gibi devam ediyor.... Arkadaşlar bakın direksiyon kutunuz değişse bile aracı asfalt yolda kullanmıyorsanız ses kesilmeyecektir ben sattım kurtuldum Renault kadar lüzumsuz bir firmaya nasıl bulaştığımı hala anlamış değilim 44.750 tl para saydığım Clio 1.5 dci İcon S&S sıfır arabaya 6000 km zor tahammül edebildim her hafta düzenli olarak servise gitmekten gına geldi artık direksiyon kutusunu değiştiler yine aynıydı göstergelerden kapılardan sesler geliyor 2 aylık arabadan böyle bişey olabilir mi ya o sürekli Cliocuların yerden yere vurduğu boşline denilen Polo varya Clioyu egzozundan çıkarır buna emin olun bu arabadan almayın kimseyede aldırmayın herkese tavsiyem bu yeni alacakların da dikkatine hayatınızın hatasını yapmış olursunuz gidin polo ibiza falan alın hiç değilse kafanız rahat olur satarken de zarar etmezsiniz.

Teşekkür / Beğen
    Konuyu biraz hortlatmış olacağım fakat 2013 model aracım var kasislerden geçerken kacırtı sesi çıkarıyor. 2-3 kişi binince daha da artıyor ses.

Direksiyon kutusundan kaynakladığını tam olarak tespit edemedim. Acaba süspansiyon da mı sıkıntı var yoksa aşağıdaki arkadaş gibi göstersem mi?

http://www.renaultfanclub.com/megane...nu-cozumu.html

bigbrother - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Gurul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu biraz hortlatmış olacağım fakat 2013 model aracım var kasislerden geçerken kacırtı sesi çıkarıyor. 2-3 kişi binince daha da artıyor ses.

Direksiyon kutusundan kaynakladığını tam olarak tespit edemedim. Acaba süspansiyon da mı sıkıntı var yoksa aşağıdaki arkadaş gibi göstersem mi?

Bence ön ve arka takımlara baktır...

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Genelde viraj lastikleri ve amortisör körüğü içindeki takoz yapabiliyor.

Teşekkür / Beğen

Ben bu konuyla ilgili Youtube videosuna denk gelmiştim ama hem havalardan dolayı hemde müsait olamadığımdan kendi aracımda deneyemedim. İsterseniz bir izleyin belki çözüm olur. Bu ses benim aracımda da var ön tarafta.

9. Beğeni maninwar liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler