Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer aynı paraya aynı özelliklerde sıfır a4 alabiliyorsanız ,ne mutlu size.Ayrıca her söylene de inanmayın.Renault eski renault değil.Trim sesi muhabbetide boş muhabbettir.Benim aracımda tık ses yok çok şükür.Yetkili satıcıya gidip test sürüşü yapın.Bana kötü gelen şey size iyi gelebilir veya tam tersi.Ben aracımı aldığımda da çoğu kişi manyak mısın bir renoya o kadar para verilir mi diyorlardı.Bazıları şuan megane almak için aracını satışa çıkardı.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bir kaç araçla beraber talisman düşündüğümü forumda yazdım . Bir kaç yerden 4 kontrole fazla takma cok sıkıntı cıkıyor garanti sonrası başın ağrır gibi söylemler var ve tabi trim sesleri vs. Muallakda kaltık bu kadar para verip c serisi a4 almak varken punu alıp pişman olursak oda koyar. Talisman alırsak 4 kontrol olmalımı bununla beraber gelen elektronik amartisor var bu ikili aracı cok değiştiriyormu konforda vs. almaha değermi başımıza iş acarmı ?

4 kontrol sanırım sürekli 4 çeker çalışıyor eger sürekli ise yol tutuşa muazzam katkısı olur. Yok sadece belli hızlarda çalışıyorsa yine devreden çıkana kadar muazzam katkısı olur yol tutuşa. Hayatımda hiç 4 çeker bi araç kullanmadım şahsen 2 çeker kullanırken 4 çeker ihtiyacında olmadım. Tercih meselesi. Alınması artı olur tabi ki. Diğer yandan a4 veya c serisi o fiyatlara var mi bilmiyorum eger varsa da en boşunu almış olacaksınız ki talisman sınıfının en dolu donanımına sahip fiyatına göre. Bütçem olsaydi a serisi alırdım Audi. Ama. İsin bir de su olayı var; servis. Renault 20.000 km bakım araliginda servis alıyor. Mercedes bilmiyorum ama Audi 15.000 olması lazım. Tabi bir de Audi bakımı ile Renault bakım fiyatları var bunları da dikkate almak lazım. Ben yılda 30.000 rahat geciyorum ve benim için öncelik uzun bakım araligi olduğundan Renault

"Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayınız"

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A4 vs. 2.el tabiki . İstediğim full+full aracı bulamadım bir kaç kişiyle konuştum 4 kontrolun 80 den sonra asıl etkisi başlıyormuş yani benim icin olmazsa olmaz elektronik amörtisörde multi sensi multisens yapan asıl katkı verem olay kontrol paketi desen keza öyle böyle geniş araçda olmazsa olmaz 19 janta gerek yok cam tavansız d segmenti arac olmaz en sevdiğim . Kısaca 19 jant haricinde bütün opsiyonlar bu araç icin olmazsa olmaz böylede bulamadım hayırısı bir tane siyah varmış 19 jant yok sadce tam istediğim gibi oda opsiyonlanmış yarına kadar oda olsaydı onunda handikapı rengi ve ic deri renginin siyah olması olucaktı hayırlısı bakalım sağolun .

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A4 vs. 2.el tabiki . İstediğim full+full aracı bulamadım bir kaç kişiyle konuştum 4 kontrolun 80 den sonra asıl etkisi başlıyormuş yani benim icin olmazsa olmaz elektronik amörtisörde multi sensi multisens yapan asıl katkı verem olay kontrol paketi desen keza öyle böyle geniş araçda olmazsa olmaz 19 janta gerek yok cam tavansız d segmenti arac olmaz en sevdiğim . Kısaca 19 jant haricinde bütün opsiyonlar bu araç icin olmazsa olmaz böylede bulamadım hayırısı bir tane siyah varmış 19 jant yok sadce tam istediğim gibi oda opsiyonlanmış yarına kadar oda olsaydı onunda handikapı rengi ve ic deri renginin siyah olması olucaktı hayırlısı bakalım sağolun .

İç rengi mümkün olduğu kadar siyah almaya yada koyu renk almaya bakın. Açık renk kullanmis biri olarak her iki hafta da bir temizlik yaptırıyordum. Yılgınlık veriyor artık uğraşmamaya başlıyorsunuz bu sefer de kirden les gibi oluyor ortalık.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İç rengi mümkün olduğu kadar siyah almaya yada koyu renk almaya bakın. Açık renk kullanmis biri olarak her iki hafta da bir temizlik yaptırıyordum. Yılgınlık veriyor artık uğraşmamaya başlıyorsunuz bu sefer de kirden les gibi oluyor ortalık.

Sağolun bunun diğer ic rengi kahve krem tarzı değil cok güzel cokda premium gösteriyor ahşap konsolla filan cok yakışıyor bu yüzden kahve istiyorum dışını ise siyah istemememin sebebi cok cabuk kir tutuyor ciziliyor vs. Bu araçda gri renkler süper sonrada kahve rengi :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun bunun diğer ic rengi kahve krem tarzı değil cok güzel cokda premium gösteriyor ahşap konsolla filan cok yakışıyor bu yüzden kahve istiyorum dışını ise siyah istemememin sebebi cok cabuk kir tutuyor ciziliyor vs. Bu araçda gri renkler süper sonrada kahve rengi :)

Kahverengi mi bilmiyorum ama bal köpüğü diye bir renk var Renault'da ki bence uzun sedan görünümlü araçlarında çok güzel duruyor. Farklı renkler ise bu renge de bakmanızı öneririm. Ayrıca wax gibi ürünler uygulandığında ( kapının önünde kendiniz bile yapabilirsiniz bunu ) kaporta yeni ciladan çıkmış havası veriyor.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar dışı füme ici siyah full istediğim gibi 147.500 3.500 km de

sedef beyazı icinin rengini bilmiyorum yarın belli olucak sıfır bayi full oda 155 bin

bana yardımcı olun hangisiyle aranızda yer alayım :) sizleri dinledim diğerlerine kulağımı kapadım inşallah pişman olmayız

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bulut Gri nin içi mi siyah.Fümeden kastınız hangisi?
1gDm3j.png

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulut Gri nin içi mi siyah.Fümeden kastınız hangisi?
1gDm3j.png

Bulut gri oluyor birde cam filmi deri koruma ve seramik kaplama yaptırmış alan kişi bu artısıda var ah keşke içi kahve olsaydı bir dakika düşünmezdim . Beyazın icini yarın ögreniceğiz içi kavdede olsa ve fiyat farkından dolayı ortada kaldık karar veremiyoruz :)

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle vizon kahve.