Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

canveysi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kılima havasına yön verme işine yarayan tutacak kırıldı o tek değişmedi komple havalandırmalar değişti

cenkank.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar, lastik olayından sonra araçta sadece 80-90 km arasında ön taraftan uğultu gelmeye başladı. Dün renault ankara mais servisine bıraktım. İlk başta lastikten kaynaklıdır dediler. 2 farklı talismandan jant-lastik takılarak test sürüşüne çıktık ve ses gelmeye devam etti.. 1 mayıs resmi tatilinden kaynaklı salı günü işlemlere başlıyabiliriz dediler.

porya bilyası'ndan geldiğinden şuphelendiğimi söyledim.

bakalım haftaya sorunla ilgili gerekli gelişmeleri buraya yazarak sizleride bilgilendiririm.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
merhaba arkadaşlar, lastik olayından sonra araçta sadece 80-90 km arasında ön taraftan uğultu gelmeye başladı. Dün renault ankara mais servisine bıraktım. İlk başta lastikten kaynaklıdır dediler. 2 farklı talismandan jant-lastik takılarak test sürüşüne çıktık ve ses gelmeye devam etti.. 1 mayıs resmi tatilinden kaynaklı salı günü işlemlere başlıyabiliriz dediler.

bakalım haftaya sorunla ilgili gerekli gelişmeleri buraya yazarak sizleride bilgilendiririm.
Geçmiş olsun.

canveysi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam ses tam olarak dikis aynasının olduğu yerden geliyor bende ses vardı servis bulmadı ben buldum

canveysi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam ses tam olarak dikis aynasının olduğu yerden geliyor bende ses vardı servis bulmadı ben buldum

canveysi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam ses tam olarak dikis aynasının olduğu yerden geliyor bende ses vardı servis bul

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dikiz aynalarinda bi sikinti var anlasilan benim capturda da titreme ve ses yapiyordu

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

cenkank.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Teşekkürler hocam, salı günü iletirim bu konuyu servise ancak uğultu tarzında yapıyor dikiz aynasından uğultu gelir mi bilemedim şimdi :)

canveysi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bu ikinci talisman reneult benim aracı 42 binde değişim yaptı
Çu anki araç 2400 klm direksiyon kutusu ses geldi gittim direksiyon tutusu değişecek dediler bende değiştirmiyecem arızalı kaldın ya paramı iade edecekler yada yapmiyacam 25 günlük araç bunu yaparsa vay halime diğer araç gibi perişan olurum

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bu ikinci talisman reneult benim aracı 42 binde değişim yaptı
Çu anki araç 2400 klm direksiyon kutusu ses geldi gittim direksiyon tutusu değişecek dediler bende değiştirmiyecem arızalı kaldın ya paramı iade edecekler yada yapmiyacam 25 günlük araç bunu yaparsa vay halime diğer araç gibi perişan olurum

İnandırıcı gelmedi. Biraz daha açıklayıcı olursanız. Eksik ve yetersiz bilgi var.