Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 orj teyp tertemiz ses

Mr.Clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı matchmaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bu işten uzman olduğunuz kesin.. MaşaAllah güzel güzel anlatıyorsunuz

ben yazılarınızdan kısaca şunu anladım uygun ama etkili bir değişim istiyosak (ki elbette ) ve blututtan da vazgeçemiyorsak linkte verdiğiniz teyp tek başına çok şeyi değiştirebilir görünüyor doğru mudur?

belki ilave olarak önlere tweeter da konabilir

hocam dediğim teybi al, dediğim hoparlörü al, arkada zaten hoparlör varsa onu kullan yoksa orijinalde önde söktüğünü arkaya tak, ayrıyetten tweetera gerek yok bu şekilde takımı kur beğenme.

ulan bana atıyorum teyp 400,hoparlör 120,montaj 150= 670tlye mal oldu bir haltada benzemedi de sana burada herkes huzurunda söz ben parasını ödeyecem okadarki güveniyorum oluşacak farka.

gidip 10000tllik ses sistemi farkı beklemeyin,yada subwoofer varmış gibi bass beklemeyin bass eskisinden farklı olmaz ama ses kalitesi muazzam derecede değişecek söz.

özellikle çok iyi kaydedilmiş şarkıları indirin usb'ye öyle deneyin.

2. Teşekkür matchmaker Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni matchmaker liked this post
    matchmaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    son soru bunun blutut bağlantısı için ekstraya aparat almam gerekiyor mu? direksiyon bağlantısı için de ekstra bağlantıya gerek var mı şimdiden teşekkür ederim

Alıntı Mr.Clio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam dediğim teybi al, dediğim hoparlörü al, arkada zaten hoparlör varsa onu kullan yoksa orijinalde önde söktüğünü arkaya tak, ayrıyetten tweetera gerek yok bu şekilde takımı kur beğenme.

ulan bana atıyorum teyp 400,hoparlör 120,montaj 150= 670tlye mal oldu bir haltada benzemedi de sana burada herkes huzurunda söz ben parasını ödeyecem okadarki güveniyorum oluşacak farka.

gidip 10000tllik ses sistemi farkı beklemeyin,yada subwoofer varmış gibi bass beklemeyin bass eskisinden farklı olmaz ama ses kalitesi muazzam derecede değişecek söz.

özellikle çok iyi kaydedilmiş şarkıları indirin usb'ye öyle deneyin.

Teşekkür / Beğen
    son soru bunun blutut bağlantısı için ekstraya aparat almam gerekiyor mu? direksiyon bağlantısı için de ekstra bağlantıya gerek var mı şimdiden teşekkür ederim

Bluetooth bağlantısı için extra birşey lazım değil, içinden bu arada mikrofonda çıkıyor ve görüşmeler baya net.

sadece kumanda aparatı almanız lazım, üyelerimizden cotega dı galiba adı Engin abi aparat yapıyor cuzi 60-70tlye.

matchmaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    paylaştığınız konuya baktım sadece sony ve pioneer için demiş ama ben mi kaçırdım acaba?

Bir de çerçeve almaya gerek var mı orjinal çerçevesine giriyor mu teyp?
    Alıntı Mr.Clio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bluetooth bağlantısı için extra birşey lazım değil, içinden bu arada mikrofonda çıkıyor ve görüşmeler baya net.

sadece kumanda aparatı almanız lazım, üyelerimizden cotega dı galiba adı Engin abi aparat yapıyor cuzi 60-70tlye.

Teşekkür / Beğen
    paylaştığınız konuya baktım sadece sony ve pioneer için demiş ama ben mi kaçırdım acaba?

Bir de çerçeve almaya gerek var mı orjinal çerçevesine giriyor mu teyp?

yok güncel haliyle alpine jvc kenwood'da ekledi, derinlik anlamında sığar ama az birşey kesme gerektirebilirki kesilen noktalar teypten çıkan çerçeveyle kapatılır.

7. Teşekkür matchmaker Mesaja Teşekkür Etti.
    sagaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Mr clio hocam bu konuda epey bilgilisiniz ve bizim için bulunmaz nimetsiniz öncelikle teşekkür ediyorum.Bende bu konuyu okumadan önce joy aracıma hoparlör eklemek istedim ve arkalar için Sony XS-FB1330 13cm hoparlör taktım.sonuç kötü tabii ki.Önler içinde Sony XS-FB1730 17cm hoparlör alıp onları da değiştirmek istiyorum.Teyp orjinal kalmak suretiyle sadece anfi taksam bu sisteme ses performansı artmaz mı?İkinci alternatif olarak söylediğiniz teyp alsam anfisiz sadece teyple yine kaliteli ses alabilir miyim?

sagaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Haftasonu ön hoparlörlerimin yalıtımını gerçekleştirdim.ses kalitesini hiç tahmin etmiyordum ama beğendim.Özellikle bass'ları orjinal hoparlöre göre çok daha iyi almaya başladım.tizlerde zaten sorun yok.Şimdi arkalara 17 cm sony leri aldım..Orjinaller boşa çıkacak.Tadilatını yaptıktan sonra onları da bağlayacağım.Akustik yaratacağından sesin daha güzel geleceğini tahmin ediyorum.Görüşlerimi daha sonra paylaşırım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)