2005 kangoo rampada arıza ışıkları yakıyor

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hacım hayırlı olsun. inş düzelmiştir. mantıklı aslında pompa tam mazot gönderemiyorsa ışıklar ondan yanıyor olabilir. hayırlı olsun. enjektör testine para felan aldılarmı. bide sanayide hemen pompa tamiri oluyormuymuş. abim benimkine yaptırmış pompa tamiri ama belki olmamıştır. geçmiş olsun. hayırlı olsun :D valla kendi aracım yapılmış kadar sevindim.

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvalah kardesim allah razi olsun 😀insallah senin arizanda çözülür valla cihaza bagladi pompaci enjektorlere falan bakti dedi arabayı yeni mi aldin yada sıfir mi aldin enjektorler orjinal dedi bende 6 yildir bizde 138000 deyince sasirdi biraz sonra iste pompayi tamir etti enjektörleri de sokmusken temizledi 500 tl aldi allahtan değişecek demedi pompaya 1 pompa 4000 lira yani oyle kurtardik bakalim bi kac gun deniycem rampada falan hayirlisi 😅

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah esirgesin pompayı :D inş bir daha sorun çıkarmaz. ama ilk gittiğin ustada da bu kadar isabetli nokta atışı helal olsun valla. :)

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ya valla ustaya soyledim direk sokulcek dedi oyle parça falan degistirme yapmadi ezbere sorun boyle halloldu yani ☺arabayi sıkıştıriyorum bugun de bi 60 km denedim ana yolda hic isik falan yakmadi rampalarda da bayilmadi şahane oldu valla bi 0-100 denemesi yaparim belki bi ara 😁

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ya valla ustaya soyledim direk sokulcek dedi oyle parça falan degistirme yapmadi ezbere sorun boyle halloldu yani ☺arabayi sıkıştıriyorum bugun de bi 60 km denedim ana yolda hic isik falan yakmadi rampalarda da bayilmadi şahane oldu valla bi 0-100 denemesi yaparim belki bi ara 😁

şimdi bi görmek lazım 0 100 ü ama yinede zorlayıp bozmamak lazım :D

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok bisey olmuyo zorlayinca ama yani bastikca gaz yiyo 13 saniyede 100 yapti yani bu sefer aracta 2 kisi olmasına ragmen [emoji1]

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun :D

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah sagol kardeş allah razi olsun😀