0.9 tce motora lpg takılmış?ne dersiniz arkadaşlar?

Numb7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizel alsaydınız keşke aracınız garanti dışı kalmazdı.

İcoNcAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerçekten miii...bak hiç aklıma gelmemişti. garanti dışı mı kalmıştır şimdi benim aracım:)) vela havle 12 bin fazladan param olsaydı clio almazdım zaten

sufimersin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende gecen hafta 2013 Clio 0.9 tce sport tourer aldim tabiki kirmizi ve kirmizi gogus olani . Yol bilgisayarına gore yakut tüketimi ortalama 6.7 ama yine de LPG taktirmak istiyorum. Taktiran arkadaşla son durumu anlatirlarsa bizler için yol gösterici olur. Gerçi bu karizmadaki bir araç için bu yakita da raziyim ama LPG ile hic olmazsa rahat rahat gezerim.

İcoNcAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende gecen hafta 2013 Clio 0.9 tce sport tourer aldim tabiki kirmizi ve kirmizi gogus olani . Yol bilgisayarına gore yakut tüketimi ortalama 6.7 ama yine de LPG taktirmak istiyorum. Taktiran arkadaşla son durumu anlatirlarsa bizler için yol gösterici olur. Gerçi bu karizmadaki bir araç için bu yakita da raziyim ama LPG ile hic olmazsa rahat rahat gezerim.
arkadaşım 8 ayı bitirdik şükür tek sorun yok bunun haricinde yaptığım son ölçümlerde boş depoya aldığım toplamda 84 tl gaz 397 km de bitti bunun 200 km si kayseri-sivas arası 120 sabit geri kalanı şehir içi ortalama hız 47 km idi bu arada ben söyleyim km de 21 kuruş yapıyor

masato

M.Alper ESATOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım 8 ayı bitirdik şükür tek sorun yok bunun haricinde yaptığım son ölçümlerde boş depoya aldığım toplamda 84 tl gaz 397 km de bitti bunun 200 km si kayseri-sivas arası 120 sabit geri kalanı şehir içi ortalama hız 47 km idi bu arada ben söyleyim km de 21 kuruş yapıyor
Bu değerler fazla değil mi? 100 km de 8 lt ye geliyor sanıyorum yaklaşık. 0,9 120 hp değilmi bu motor?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Lpg yi kactan aliyorsun oda onemli 21 krs bu motora gore cok fazla

İcoNcAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lpg yi kactan aliyorsun oda onemli 21 krs bu motora gore cok fazla
lpgyi 2.49 dan alıyorum da neye göre fazla diyorsun kriterlerini gerçekten merak ediyorum. kaldı mı 21 kuruş yakan araba performanslı kullanımda.