1.5 dci enjektör problemi :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o artık dci değil abi dTi oldu :D memeleri büyüttükten sonra abi ortalama bi 30 hp daha alıcaz Allahın izniyle :)

beklemedeyiz :D :D reno böyle yapsak daha çok satar kesin :eyv turbo beslemeli dCi :)) yok yok dTCi :D biz clio symbol ün enjektörlerini çıkma bi araçta 700 liraya değiştirdik işçilik dahil biraz daha araştırabilirsin gerçi bu megane tam bılmıyorum :D

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beklemedeyiz :D :D reno böyle yapsak daha çok satar kesin :eyv turbo beslemeli dCi :)) yok yok dTCi :D biz clio symbol ün enjektörlerini çıkma bi araçta 700 liraya değiştirdik işçilik dahil biraz daha araştırabilirsin gerçi bu megane tam bılmıyorum :D

komple enjektörmü abi valla 0 memelere 1000 lira çektiler 4 ayrı yere sordum sanki sözleşmiş gibi hepside 300 lira işçilik istedi

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
komple enjektörmü abi valla 0 memelere 1000 lira çektiler 4 ayrı yere sordum sanki sözleşmiş gibi hepside 300 lira işçilik istedi

komple evet ama clio için işte belki meggy nin pahalıdır bu ara gerçi piyasa uçuk

sanayide babamın tanıdıgı var alt tarafı fren balatası değiştirecek tekerlekleri söküp 70 lira istedi şoke olduk :D

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline düşmicen abi sanayidekilerin affetmiyolar :D

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dana öncede enjektör valflerini değiştirmiştim turbo işlemini yapmadan oda 800 lira tutmuştu :)

evet fiyatların hatırı sayılır gerçekten hurdacılara bakmanı tavsiye ederim 105 lik perte çıkmış felan denk gelirse işine yarayabilir

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
komple evet ama clio için işte belki meggy nin pahalıdır bu ara gerçi piyasa uçuk

sanayide babamın tanıdıgı var alt tarafı fren balatası değiştirecek tekerlekleri söküp 70 lira istedi şoke olduk :D

4 lastiği söküp balataları değiştirip yerine takmak içinmi 70 tl istedi

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet fiyatların hatırı sayılır gerçekten hurdacılara bakmanı tavsiye ederim 105 lik perte çıkmış felan denk gelirse işine yarayabilir

105 liklerle bizimkilerin açıları farklıymış uymuyormuş öyle bişey duymuştum ama bilene sorup soruşturmak lazım.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
105 liklerle bizimkilerin açıları farklıymış uymuyormuş öyle bişey duymuştum ama bilene sorup soruşturmak lazım.

valla bu konuyu iyice araştırmak lazım. yarın yeni bir araça için renault servisine expertize gideceğim. unutmaz isem bi sorayım.
birde senin arabanın beyni bu enjektörlere verimli olarak yönetebilecekmi.
seninkiler 3 delikli alacağın 4 delikli yanlışım varsa düzelt.
yeteri kadar basınç gelemeyip düzgün püskürtme yapmazsa pistona zarar verir.