1.5 dci enjektör problemi :)

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bu konuyu iyice araştırmak lazım. yarın yeni bir araça için renault servisine expertize gideceğim. unutmaz isem bi sorayım.
birde senin arabanın beyni bu enjektörlere verimli olarak yönetebilecekmi.
seninkiler 3 delikli alacağın 4 delikli yanlışım varsa düzelt.
yeteri kadar basınç gelemeyip düzgün püskürtme yapmazsa pistona zarar verir.

valla abi yenilerin kaç delikli olduğunu bilmiyorum evet piston eritmeye kadar yolu var düzensiz mazot hava karışımından dolayı :S

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bu iş için 40tl veriyorum. denizlide
sizin tamirici sizinle baya bi tanışmış anlaşılan. :silah

yok ya bu adamın bi şeyden anladığı yok bi kere baskı balata yaptırdık önceki arabada yolda kaldık :D işi gücü bırakıp bi daha oraya gittik şanzımanı çok mu ne sıkmış 1 e geçmiyodu 2 ile zar zor gittik 50 ye buluruz bi yer istanbul da iyi sağıyorlar adamları vallahi fırsatçı dolu

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla abi yenilerin kaç delikli olduğunu bilmiyorum evet piston eritmeye kadar yolu var düzensiz mazot hava karışımından dolayı :S

bence sen yol yakınken chip ile beygiri biraz geri çek. bu kadar belirsiz bi durumla risk alma derim. güzelce araştır. enjektör değişmesi gerekiyorsa değiştirir. beygiri tekrar yükseltirsin.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok ya bu adamın bi şeyden anladığı yok bi kere baskı balata yaptırdık önceki arabada yolda kaldık :D işi gücü bırakıp bi daha oraya gittik şanzımanı çok mu ne sıkmış 1 e geçmiyodu 2 ile zar zor gittik 50 ye buluruz bi yer istanbul da iyi sağıyorlar adamları vallahi fırsatçı dolu

istanbul büyük yer sürekli müşteri buluyorlar. günlük olarak bir yada iki kişiyi ellese yetiyor adamlara. bir daha gelmesede olur.
burada düzen farklı işi sürekli döndürebilmek için müşteriyi memnun edip sürekliliği sağlamak zorundalar.
burada 3. sanayide sizin oralara benze günlük müşteri anlayışına sahiptirler. günlük olarak elleyip geçerler.

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmiyorum valla napicam abi bakalim beklemedeyim şuan zaten

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin Motoru Komple İndirip Yerine Üçak Motoru Takalim Miss Gibi Olurr hehe hehe hehe Bu Gidişle Motoru Alicaksin Eline ALLAH Korusun.. Araba Beni Rahat Birak Dedikçe Sen Üstüne Üstüne Gidiyosun :)

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmiyorum valla napicam abi bakalim beklemedeyim şuan zaten

metin sen bu arabaya tam ve detaylı olarak nerede kime ne kadarr chip tuning bölümüne yazsana.

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son düzenleme: