2001 model 2.0 ide bir maceradır başlattık :)

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tşk.. :) her uygulamanın detaylı fotoları var... bu gune kadar topladıgım butun araçların albümleştirilmiş resimleri mevcuttur saklarım onları hastalık işte.. bi nevide gençlikten hatıra olacaktır. :naber Kaliperlerin yakın fotolarını evdeki pc de akşam yuklerim....

En guzelini yapiyorsunuz album olusturarak:)
Ben de sizin ide jantlardan taktim, boyali kaliper nasil duruyor ornek teskil etmis olur bana tesekkurler.

dogA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En guzelini yapiyorsunuz album olusturarak:)
Ben de sizin ide jantlardan taktim, boyali kaliper nasil duruyor ornek teskil etmis olur bana tesekkurler.

Gönül isterki albüm deil garaj oluşturmak alıp topladıgını satmadan kenarı koymak yenisini toplamak ama elimizde olan para ve imkanlar bu yönü gösteriyor.. jantlarınıza gelince bir ide jantının clio ya bu kadar yakışıcağını aracınızın fotosunu görmemiş olsaydım inanmazdım. emin olabilsiniz ki kaliperlerinizi kırmızıya boyatırsanız stoplarınızla uyum sağlıyarak cok yakışacaktır sizin için yandan bir foto muhakk atacağım. saygılar....

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah bir de laguna lip bulursan 10 numero olur :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Çok Güzel Gözüküyor ...

dogA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah bir de laguna lip bulursan 10 numero olur :)

Wallahi semih gardaşım laguna lip gönlümden geçen :) ama biliosunki herkez laguna takıyor bende değişiklik yapayım hem arkadaşlarımıza örnek olsun diyerekten ''Astra H'' veya ''Vectra C'' lipi takıcam galiba hafif bi karrsızlık söz konusu olsada üstünde görmek istediğim bir lip :) :) :)

Maşallah Çok Güzel Gözüküyor ...

tşk. ederim kardesim saolun. :)

jengo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah güzelmiş

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah abi yere basık hali çok daha güzel olmuş güle güle bin inş.

dogA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah abi yere basık hali çok daha güzel olmuş güle güle bin inş.
saolsın burağım bende dedim benim kardesm görmedi yorum yapmıyor die üzülüp duruuuudum :) senn panjurları takayım aracın burnunun havası değişir die tahmin ediyorum...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saolsın burağım bende dedim benim kardesm görmedi yorum yapmıyor die üzülüp duruuuudum :) senn panjurları takayım aracın burnunun havası değişir die tahmin ediyorum...
inş abi taktığında resimleri görürüz zaten merak ediyorum lacivertte nasıl olur
ama araba çok temiz abi gerçekten son resimlerde çok diri duruyor maşşallah diyelim iyi bulmuşsun aracı. :)

dogA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inş abi taktığında resimleri görürüz zaten merak ediyorum lacivertte nasıl olur
ama araba çok temiz abi gerçekten son resimlerde çok diri duruyor maşşallah diyelim iyi bulmuşsun aracı. :)
Bebek tabirince temizlikte araç denk geldimi heleki hesaplı ise affetmem alırım kardesm buda onun gibi birsey oldu ide aklımdaydı bir cok araca baktım hepsi yıpranmış başka araçlara doğru yonelirken şans denk geldi mimar bi abladan ilk sahibinden aldık sıfır tadında diebilirim inş görmek nasip olur bir gün. panjur olacak olacak gzl olacak eminim onde şu an panjur yok 1 haftadır gözüme gerip gözüküyor ztn çok çikinleşti :)