2001 model 2.0 ide bir maceradır başlattık :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla aynı durumdayım abi bir haftadır bende öyle binmiyordum ama binmmek zorunda kaldım öylede geziyorum :)
bizde bi bayandan aldık abi ilk sahibindendi ama senin mimar abla iyi bakmış coupesine :)
ide süper bi seçim abi sürekli maaşım olsa hiç düşünmem ide alırdım ama beni aşar benzin parası vergisi falan ama senin araban alınır işte abi ozamana sende megane 3 copeye geçersin bende senden ideyi alırım :D

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada abi yayların H&R 3.5 sizde başka seçenek yok demi ama baya inmiş sebebi amortisörlermi onları kaç cm kısalttın ve nerde kısalttırdın namiştayn mı

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inş abi RFC büyük bi buluşma yapar herkes toplanır tanışmış oluruz veya bigğn yolun düşer buralara görüşürüz :)

dogA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla aynı durumdayım abi bir haftadır bende öyle binmiyordum ama binmmek zorunda kaldım öylede geziyorum :)
bizde bi bayandan aldık abi ilk sahibindendi ama senin mimar abla iyi bakmış coupesine :)
ide süper bi seçim abi sürekli maaşım olsa hiç düşünmem ide alırdım ama beni aşar benzin parası vergisi falan ama senin araban alınır işte abi ozamana sende megane 3 copeye geçersin bende senden ideyi alırım :D

bu arada abi yayların H&R 3.5 sizde başka seçenek yok demi ama baya inmiş sebebi amortisörlermi onları kaç cm kısalttın ve nerde kısalttırdın namiştayn mı

inş abi RFC büyük bi buluşma yapar herkes toplanır tanışmış oluruz veya bigğn yolun düşer buralara görüşürüz :)

inş. kardesim bende isterim nasip dielim bakarsın olur... inan bana makul kullanımda yakıtı cok gzl sıkıntı olmuyor bide arac bakımlıysa yakıtı oda engelliyor aracım allaha şükür a'dan z'ye servis kayıtlı versinler plakasını görsünler yapılanları 1 tl masraf çıkartana bedava vereceğim ;) amortisörleri izmirde mercanlarda arkadasım kısalttı sıkıntısız gzl işçilik 4 5 cm kadar kısalttık yayala istediğimiz kadar düşmedi cunki yayıda ziyanettik hafiften bi bakla kadar :) hatta 1 1.5 cm daha düşürebilirsem ön tarafı sadece cok iyi olucak ama sıkıntı yok amortisör dibe vurmuyo cok rahatsız etmiyor alıskınım ztn 18 inden beri basık arac kullanıyorum ben yolu görmeden gaza dokundugumu pek hatırlamm ince ince sağdan sağdan :) şimdilik ben kaçar saygılarımlaaa.

Son düzenleme:

dogA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En guzelini yapiyorsunuz album olusturarak:)
Ben de sizin ide jantlardan taktim, boyali kaliper nasil duruyor ornek teskil etmis olur bana tesekkurler.
yunus emre kardesm bu resim işini görürmü fazlasını istersen akşama gönderebilirim ..
34uwl.jpg
[/URL][/IMG]

Bu arada arkadaşlar aracın kafayı 1 veya 1,5 cm daha düşüreceğim bu konuda deneyim sahibi arkadaşların yorumlarını dikkate alırım saygılar.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tmm abi sonra görüşürüz iyi günler..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok iyi düşmüş İDE, İstanbul'da İDE'ler fazla düşmez sıkıntılı diyen amortisörcülere kapak olsun bu konu...:D

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 1.5 cm daha basmak icin ne gibi bir fikir lazim? O arabanin daha yaklasik 6 cm gideri var.