2010 RENAULT LAGUNA 3 EXECUTİVE yeni aracım bi kaç sorun

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sol ön kapıda yazar.. Ordan birini seçin :)

yok işte kapıda sol ön kapı boyalı aracın herhalde boyarkenmi ne çıkarmışlar fellik fellik Laguna 3 arıyorum çevrede birini çevirip kapı içine bakacam yokmu hayırsever Laguna sahibi bi fotosunu çeksin koysun yaw valla kafayı yecem :sinirli 50 yanaklı almak istemiyorum mardinin yolları bozuk olmuyo 50 yanak 55 yanak bile az 60 lazım bize asılda 60 hiç olmaz herhalde :D 55 yanaklı daha iyi olur ama bu seferde uymaz çamurluklara çarpar diye korkuyorum geri iadeside zor internetten alacam lastikleri mardinde fiyatlar uçuk lütfen yardımmmm

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gri parçayı söktüğümüzde çıkan kablo ucunda usb soket mevcut mu? birde bu kabloyu kolçağa ulaştırıp öyle kullanacağız herhalde?

yapabilirseniz foto çekin bende yapayım ben anlamadım hangi gri parça :D birde rica etsem şu kapı içindeki lastik yazılarının fotolarını çekip koyabilirmisiniz bende bu lastik işini halledeyim bide lastiklerinizinde fotolarını çekebilirseniz süper olur zahmet olmazsa

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O noktadan hava ufler. Dogrudur

az önce denedim klimayı fule getirdim torpidodan üfleme maalesef yok servise gittiğimde soracam ama bileceklerini zannetmiyorum :D

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok işte kapıda sol ön kapı boyalı aracın herhalde boyarkenmi ne çıkarmışlar fellik fellik Laguna 3 arıyorum çevrede birini çevirip kapı içine bakacam yokmu hayırsever Laguna sahibi bi fotosunu çeksin koysun yaw valla kafayı yecem :sinirli 50 yanaklı almak istemiyorum mardinin yolları bozuk olmuyo 50 yanak 55 yanak bile az 60 lazım bize asılda 60 hiç olmaz herhalde :D 55 yanaklı daha iyi olur ama bu seferde uymaz çamurluklara çarpar diye korkuyorum geri iadeside zor internetten alacam lastikleri mardinde fiyatlar uçuk lütfen yardımmmm
Siz 55 yanak takin gitsin. Bu kadar dert etmeyin. Fotoda gonderdim . Rahat olun . 50 takmayin :)

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gri parçayı söktüğümüzde çıkan kablo ucunda usb soket mevcut mu? birde bu kabloyu kolçağa ulaştırıp öyle kullanacağız herhalde?
Usb porta baglNan soket mevcut. Siz usb port almaniz gerekecek

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
J43O2E.jpg
[/URL][/IMG]

vitesin ordaki gri yer iste. Belki sizde bejdir. Orayi yukari cekerseniz cikar

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
J43O2E.jpg
[/URL][/IMG]

vitesin ordaki gri yer iste. Belki sizde bejdir. Orayi yukari cekerseniz cikar
valla vitesin çevresinde gri metal çerçeve var ince onu çekmeye çalıştım tırnaklı sanırım onumu çıkaracaz. usb portu hallederiz

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla vitesin çevresinde gri metal çerçeve var ince onu çekmeye çalıştım tırnaklı sanırım onumu çıkaracaz. usb portu hallederiz
Vitesin gri parcasini cikarin. Onlar tirnakli kirilmaz. Altta kabloya ulasamazsaniz o konsolu cikartin. Onlarda tirnakli kirilmaz. Vitesi söktugunuz yerden yukari cekebilirsiniz.

NacromantiA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vitesin gri parcasini cikarin. Onlar tirnakli kirilmaz. Altta kabloya ulasamazsaniz o konsolu cikartin. Onlarda tirnakli kirilmaz. Vitesi söktugunuz yerden yukari cekebilirsiniz.

bunlar hangi kafayla yapmışlar bunu yaw :D