amortisör mili kısaltma hakkında

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu peki benim clioda şöle bir sorun var direksiyonu tam sağ ve sol yapınca çat die bir sese gelior servis yaylar kısa kaldığı için amaritsörün ordan döndüğünü ve üst tablaya vurduğunu söledi yaylara hortum taktık geçti ses ama tekrar yapmaya başladı bu milleri kısalttırdığımda ozmn bu ses kesilrmi acaba

purmol

Bilgi Girilmemiş
bu peki benim clioda şöle bir sorun var direksiyonu tam sağ ve sol yapınca çat die bir sese gelior servis yaylar kısa kaldığı için amaritsörün ordan döndüğünü ve üst tablaya vurduğunu söledi yaylara hortum taktık geçti ses ama tekrar yapmaya başladı bu milleri kısalttırdığımda ozmn bu ses kesilrmi acaba

Benim sol amortisörden geliyordu ses yaylarım kesikti tam solda tak diye vuruyordu. Amortisörden dir dedim amortisör ü değiştirecektim meğer takozdan yapıyormuş takoz patlamış takoz u değiştirdik sorun kalmadı o günde arabayı verdik içime oturmuştu :D Amortisör takoz unu kontrol ettir derim ben. Birde amortisör millerinden kısaltırsan daha rahat yaylanma yapar bi zarar ı olmaz millerden kısaltmanın

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla rulmanlarına kadar deiştirdiler serviste ama sorunun yaylardan olduğunu sölediler boşluktamıne kalıormuş direksiyon dönerkende oda dönüyormuş uç kısmı tablalara vuruomuş bu hafta sonu gidicem milleri için bakalım onuda bi söleyim

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bldiğim tornacılar yapıormuş en azından benim gittim tamircim öle demişti

TUĞRA

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi tornacılarda yapar, usta söküp ölçüsünü ayarlayıp tornacıya gönderecek..

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
namda yaptırın garantili olsun komfrn yoltutusun artar görüntü on numara olur

purmol

Bilgi Girilmemiş
2.sanayinin en bilindik tornacısı yapıyor bu işlemi arzum design ın karşısında bu yer .ben de daha fazla düşsün diye millerden aldırıcaktım da uğraşmadım istersen oraya git bi göster

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahanda benim konu bende bu yaz önlere girişicem millerden izmirde girişicem purmolla birlkte yapmayı düşünüyoruz olmazsa toplu sünnet töreni gibi izmirde bu işi düşünen varsa yaptırabiliriz fiyatta makulleşebilir herkes kazanır :D :D

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben benim serviste öğrenicem fiyatını makul gelirse hep beraber yaptırız indirimde kaparız

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyat aldım şuan 100 tl maksimum 60 70 tl gibi bir fiyat çıkar dedi ustam