amortisör mili kısaltma hakkında

TUĞRA

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 40lira civarı bişeye yaptırmıştım, tabi bu sadece tornacıya, + ustada amortisörleri söküp takacak

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aşağı yukarı aynı fiyatlar ozmn

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam kardesm fiyat makul benim araç satılmazsa eger ben kısaltıcam canıma tak etti 5cm eibach çaktık arabay hala düşmedi burun :) bütün yaz izmirdeyim ben halletrelim purmoll da yanımda olucak başımın etini yedi basalımda basalım diye onun eşliginde basalım :D :D

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olur vala bende aynı dertten müzdaribim:D

spaq61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Yaptırmıştım. Sadece yaylardan doğabiecek sesi keser. biraz daha fazla hızlı seker. uzun sekmekten iyidir tabi.
tornacıda 40 liraya düşürüyorlar...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lak luk vurmuyorsa pek gerek yok. ama amortisörünüz lak luk vurmaya başladığında yapılmasını tavsiye ettiğim bir işlem.

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lak luk vurmuyorsa pek gerek yok. ama amortisörünüz lak luk vurmaya başladığında yapılmasını tavsiye ettiğim bir işlem.
abi sorun vurmaktan ziyade araç düşmüyor ben eibach 5cmlik yay taktım burun düşmedi ama 5cm lik sertşelti araç simdi yayı kessem dahada sertleşicek bu sefer o lak luk olayı olucak hissettiriyor kendini :) en temizi milleri gözden çıkartmak gibi duruyor gönül ister spor amrtsör aslında hiç polimige girmeden takıp geçiceksin sertlik yumusaklık ayarlı fakat fiyatlar ortada o konuda ona o kadar bütçe ayırasımda pek gelmiyor kendi adıma :)

Son düzenleme:

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaptırmış biri olarak hemen konuşuyorum :D kısaltmak amartsr ömrü için iyi.kısaltp sertleştiilirse yol tutuş çok fena ama araba sert oluyor aşırı.sadece milden kısaltmak bence gerekli pahalı bişey deil ztn 100 tl 2 amrtsr için

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sorun vurmaktan ziyade araç düşmüyor ben eibach 5cmlik yay taktım burun düşmedi ama 5cm lik sertşelti araç simdi yayı kessem dahada sertleşicek bu sefer o lak luk olayı olucak hissettiriyor kendini :) en temizi milleri gözden çıkartmak gibi duruyor gönül ister spor amrtsör aslında hiç polimige girmeden takıp geçiceksin sertlik yumusaklık ayarlı fakat fiyatlar ortada o konuda ona o kadar bütçe ayırasımda pek gelmiyor kendi adıma :)

yay kesmek aracı sertleştirmez aksine yumuşatır araba kafa sallamaya başlar :) çünkü amortisrle dengesiz hale gelir yayı kesip amortsre işlem yapılırsa orjinal gibi olmasda ona yakın olur düzgün yollarda ama en mntklısı tabladan düşürüp milden kısaltıp amrtisrü sertlştirmek :)

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyvçok doğru katılıyorum