amortisör mili kısaltma hakkında

purmol

Bilgi Girilmemiş
tornacıyla görüşüp fiyat alırsak bir yer biliyorum 2.sanayide 20 liraya sök tak parası alıyor 1 amortisörden 40 lira gibi torna maliyeti çıkarsa 80 liraya halledilmiş olunur

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka taraflarada yaptırsak 160 lira :D

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka taraflarada yaptırsak 160 lira :D
aynen arkalarıdamı elden çıkartsak :D :D toplu sünnet spec bende arkayı 3 kişi binince aydın izmir otobanında köprüler varya oraların birleşim yerlerinde 160la falan giderken bildigimiz ata biniyor gibi hissediyorum arkada oturanların başları tavana çarpıyor :D birde kardsm sende 17 jant var sanırım resimde gördügüm kadarıyla sürtmesin gördügüm kadarıyla konusuyorm resimden yanlış anlama kardesm :) ben kara saç takılıyorm 14 pertten dönme gibi duruyo araba garip bir havası var :D :D
tornacıyla görüşüp fiyat alırsak bir yer biliyorum 2.sanayide 20 liraya sök tak parası alıyor 1 amortisörden 40 lira gibi torna maliyeti çıkarsa 80 liraya halledilmiş olunur
purmoll en çokta senin kafan rahat hehe

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok bende 16 var arka tarafa çamurluğa 3 parmak girio sıkıntı olcağını pek sanmıorum:D

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede 16 mgn ıı jantı varda takasım gelmiyor pek bakalım zaman ne göstericek :)

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tak tak yaz gelio yada önler 14 arkalar 16 tak drAg styla:D

Son düzenleme:

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öyle takılıcam sanırım bende önler saç kalıcak büyük olasılıkla aracı satmazsam bişeyler düşünüyorm bende :)

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracı 6 cm alçalttım 10 km hızla küçük kasisten geçiyim tak diye vuruyo amortisörü milden kısalttırsam bu durum düzelicek fakat amortisörü tekrar orjinale çevirme şansımız var mı yoksa yeni amortisör mü alıcaz?

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bildiğim kadarıyla düzeltiyor baya bi araştırdım bende yaptırıcam yakın zmanda aracıma üstündeki amortisöre yaptıralbilirsiniz fakat işlem sorası orjinale dönmüyor malesef ya yenisini alıp ona yaptıracaksınız orjinali boşa çıkacak yada üstündekine yaptıracaksınız

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bildiğim kadarıyla düzeltiyor baya bi araştırdım bende yaptırıcam yakın zmanda aracıma üstündeki amortisöre yaptıralbilirsiniz fakat işlem sorası orjinale dönmüyor malesef ya yenisini alıp ona yaptıracaksınız orjinali boşa çıkacak yada üstündekine yaptıracaksınız
Allah`tan benim aracın amortisör fiyatları uygun tanesi 70 lira qw