Ankaradaki ustalardan yardim r12 tsw

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abiler ben yeni köyden 10 yıldır kullanılmayan bi r12 tsw buldum 1976 model dürbün göğüs bunu orjinali gibi yaptırıp iç dış komple binmek istiyorum 2.500 liram var çok çokda abartmadan göze hitap edecek şekilde yapabilirmiyiz

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle hoş geldin kardeşim.. allah kolaylık versin... yanlış anlama fakat 2500 tl ile iç dış komple yapmak imkansız olur. yinede elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.. elimde bu modelle ilgili hemen her parçası mevcut..

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abiler ben yeni köyden 10 yıldır kullanılmayan bi r12 tsw buldum 1976 model dürbün göğüs bunu orjinali gibi yaptırıp iç dış komple binmek istiyorum 2.500 liram var çok çokda abartmadan göze hitap edecek şekilde yapabilirmiyiz
ayrıca aracın resimlerini paylaşırsan ben ve arkadaşlar daha iyi yardımcı oluruz diye düşünüyorum.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Ankara'da gerçekten değerli araçlar var evimin yakınında gümrkten getirilme bir toros gördüm çook temiz görünüor korkarımki klimalı serilerden biri olabilir kısa süre içerisinde yakından inceleyip Fotoğraflıyacağım

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saolun oncelikle cevaplar icin

ic dis derken.motor saglam baski balata hallediliyo simdi tek sikinti oydu yuruyende dis boyasi ve ic koltuk dosemeleri kucuk goze carpan detaylari elden gecirilecek telefon numarani yazarsan abi bi hafta sonu konusurz aracin resimleri cektimde makine arabada kaldi babamda sehir disinda hic egik vuruk yok zamanin yipratmasi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz bismillah diyip girişin , devamıda gelecektir.

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ic dis derken.motor saglam baski balata hallediliyo simdi tek sikinti oydu yuruyende dis boyasi ve ic koltuk dosemeleri kucuk goze carpan detaylari elden gecirilecek telefon numarani yazarsan abi bi hafta sonu konusurz aracin resimleri cektimde makine arabada kaldi babamda sehir disinda hic egik vuruk yok zamanin yipratmasi
05344947038 ömer PANCAR

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğrafları heyecanla bekliyoruz, hatta yakından incelemek isteriz :)

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu akşam babam geliyor koyuyorum fotolarını ayrıca bütün yürüyen aksamları rot kolları akisler benzin pompası şarj dinamosu v kasterler vs aklınıza gelebilecek herşeyi bulabildiğim kadarıyla değiştirdim şimdi tek isteğim sizden yardımcı olabilecek varsa bu dürbün göğüs komple dışı ve dreksiyon simidi ömer61 geçen senin paylaştığın vardı ya araba 2 kollu ince ondan lazım tamponları buldum gönderdim takıcaklar parçaları ilk halinin fotolarınıda akşam 21.00 22.00 gibi koyarım

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merakla bekliyoruz Hakan bey
arkadaşlar bu akşam babam geliyor koyuyorum fotolarını ayrıca bütün yürüyen aksamları rot kolları akisler benzin pompası şarj dinamosu v kasterler vs aklınıza gelebilecek herşeyi bulabildiğim kadarıyla değiştirdim şimdi tek isteğim sizden yardımcı olabilecek varsa bu dürbün göğüs komple dışı ve dreksiyon simidi ömer61 geçen senin paylaştığın vardı ya araba 2 kollu ince ondan lazım tamponları buldum gönderdim takıcaklar parçaları ilk halinin fotolarınıda akşam 21.00 22.00 gibi koyarım