Ankaradaki ustalardan yardim r12 tsw

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pu87d.jpg
pu891.jpg
pu8bl.jpg

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Dikiz aynasının içine gir hemen düzelt :) Araç sanki boya istiyor gibi görünüyor. Bagaj kapağı sanki darbeli gibi geldi bana resimlerden yanılmıyorsam geri vites lambaları yok :S. Sileceklerde elden geçecek gibi görünüyor.

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araci komple boyaticam zaten hic degiseni yok arka bagas kapagindada darbe yok o geri lambalari filan basit butun elektrik aksamini yaptiriyorz zaten lambalarin hepsi degisecek sadece sizden ne renge boyatayim yada ayni renk iyimi ,nikelajli yan aynalar lazim bir orta komsol gogus ve on panjur yardmci olursanz sevinirm

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İç - dış detaylı foto isteriz valla bu yetmez bize :)

Geri vites lambası, sağ ayna bu modellerin orijinalinde yok zaten :)

Benim 1975 model STW de geri vites lambası vardı anlaşılan sonradan takılmıştı, ama şanzumandaki geri vites müşürünü sonradan nasıl ilave ettiler onu bilmiyorum.

Özledim dürbün göğüsümü...:(

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nikelajlı ayna göğüs ve konsol arıyorum diğer parçaları buldum diğer resimleri birazdaha topladıktan sonra çekicem komple en son halinide paylaşmak nasip olur inşallah

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nikelajlı ayna göğüs ve konsol arıyorum diğer parçaları buldum diğer resimleri birazdaha topladıktan sonra çekicem komple en son halinide paylaşmak nasip olur inşallah
2 adet torpido ve 4 takım saatleri var.. bu linkten diğer ilanları bölümüne bak... dürbün torpidolu renault 12'nin sıfır direksiyon simidi - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 129246219kolay gelsin

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senle alışverişimiz olur ömer şu yürüyenini sıfırlatıyorum araba gelsin boyadan sonra çok konuşacaz senle yazılara baktıtmda bulamadım renault 12 tl yazıları varsa onlarıda koyda birazda fiyatta yardımcı olursun inşallah dreksiyonun fotosunu atıyorum şimdi bak bakalım etrafını deri kaplarsam kendim dikişle halledebilirmiyim

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az önce profilinizi inceledim doğum tarihiniz 1995 bu gerçekmidir Fake'midir bilmiyorum lakin, Ömer beyden çook küçük olmanıza rağmen ortada bir saygısızlık var. Bu forum bütün kullanıcılara açık bir forum'dur yalnız siz sanki biran önce işimi halledeyim işimi bitireyim'de ben gideyim gibi bir tavır ve davranışınız var kusura bakmayın lütfen. Konuyu açtığınız ilk günden bu yana sizi takip ediyorum önce bir kendinizi tanıtsaydınız sakin ve kapsamlı bir şekilde konuyu bizlere daha güzel yansıtsaydınız iyi olmazmıydı.?

Neyse bundan sonraki mesajlarınız'da ve yaklaşımlarınız'da daha duyarlı olmanız dileği ile

Keyifli forum.
senle alışverişimiz olur ömer şu yürüyenini sıfırlatıyorum araba gelsin boyadan sonra çok konuşacaz senle yazılara baktıtmda bulamadımlar renault 12 tl yazıları varsa onlarıda koyda birazda fiyatta yardımcı olursun inşallah dreksiyonun fotosunu atıyorum şimdi bak bakalım etrafını deri kaplarsam kendim dikişle halledebilirmiyim