Ankaradaki ustalardan yardim r12 tsw

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir saygısızlıgım olduysa kusura bakmayın özür dilerim kırdıklarımdan böyle klavyede ne kadar kısa yazsam o kadar iyi olduğunu düşünmüşümdür uyarınız içi teşekkürler ömer abi yazılar görünmüyo fotoya ben bakamıyorum hızlıresim e eklersen görebilirim linkini paylaşırsın

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde bi sorum olacak benim araç 1976 bunun farlar çift yuvarlak bunlar orjinal gibi duruyor ancak bunlar cidden orjinalmi dursunmu yoksa tek farla değiştireyimmi

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama bu tl benimkidemi tl acaba varmı orjinal olma ihtimali moralim çok bozuldu vallaha

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama bu tl benimkidemi tl acaba varmı orjinal olma ihtimali moralim çok bozuldu vallaha
orjinal ARABA toplayacağım diyorsan.. senin aracın orjinal hali bu..

hakanr12tsw

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi farları çift olarak kaldı...akslarını rot kollarını rotil başlarını alt rotil üst rotil fren merkezlerini tablalarını amartisörlerini helezyonlarını hortumlarını elektirik tesisatlarını tamponlarını far çerçevelerini ön arka farlarının hepsini değiştirdik aracın kaporta boya ve iç döşemesi kaldı çankırıda denedim aracı köyde bulunan bi broadway var ondan daha seri daha güzel gidişi inşallah yaptırınca boyasını döşemesini fotolarını paylaşıcam

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş