Araca "Su Tutma" Ne Demek?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
dün o kadar uğraştım gece yağmur yağmış ve sonra da ağaçtan yine yapış yapış olmuş sol tarafı akşamüstü berbattı sol tarafı :( ama kuşlar denk getirememişti :dans

:bravo:bravo:bravo:tony:tony:tony:aytuğroadfox

12 3 güneş tutulması gibi olmuş, şimdi fark ettim qw

Pasaklı adına size çok çok teşekkür ediyoruz.12 3

esas ben 12 3 12 3

benim yıkamacım da yok, fiberglas mıdır nedir bilmem o kadar, köy çocuğuyum ben.
bir tane aletim var 1 tl atıyorsun tazyikli su veriyor iyicene...(aleti niye sahiplendim onuda anlamadım)
neyse işte iç-dış yıkama 15tl evet, ama kendini sevdirirsen manyak yaparlar arabayı yıkamacılar.
genelliklede huyumdan mıdır,suyumdan mıdır her gitttiğim yerde beni severler,kesin bi akrabalarına benzetirler.
işte pasaklı, pis çocuk ,egg çocuk,sudan kaçan kediyi böyle 1 tlye yıkıyorum genellikle

valla hiç sevdiremem, herkes işini yapsın mümkünse yeterli :D benzincide köpüklü ve ardından duru su sıktılar, şipşak yıkama gibi oldu :)
bir Pasaklı Fun Club üyesi olarak Pasaklı adına size teşekkürü borç biliriz efendim qwarada yapın böyle şeyler, güzel oluyor

hehe aman efendim ne demek 12 3 benzini hep 50 tl lik alayım diyorum su tutma bedava :aytuğ 100 tl lik almanın bi anlamı yok bu kampanya sürdükçe :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe aman efendim ne demek 12 3 benzini hep 50 tl lik alayım diyorum su tutma bedava :aytuğ 100 tl lik almanın bi anlamı yok bu kampanya sürdükçe :D

hehe deponun full olmasının kattığı karizma başka oluyor ama

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
full hiç görmedik pasaklıyı :D 2-3 çubuktan fazla olunca bile yetiyor benim eskilerin "kışlık erzak hazır rahatlığı" hissetmeme12 3

:D çok büyük zevk hocam, mutlaka tatman lazım ;)

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı be hocam :)

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla hiç sevdiremem, herkes işini yapsın mümkünse yeterli :D benzincide köpüklü ve ardından duru su sıktılar, şipşak yıkama gibi oldu :)
işini laikiyle yapan görürseniz bana da söyleyin de, bizde oraya gidelim:çak
ya geçen gün benim arabanın lastiğine çivi girdi, patladı. havalar da güzelleşmeye başladı yahu