Aracı basmak için tavsiyeniz nedir?

Gokay

Gökay SALMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Firmasının adıda Murat Amortisör istersen netten bır bak..:)

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla hocam benım tanıdıgım bırıı yabancı degıl yanı yaptıgı ıslerıde goruyorum hatta bu aksamda yanındaydım soguk pres yapark ıstedıgın kadar basıyolar aracı..

Coilover da yapılyolar ama tabıkı tercıh senın ben sadece yardımcı olmak ıstedım..:)
Teşekkür ederim. Yardımcı oldunuz. Uğrayacağım oraya. Rvimr çok yakın zaten

RsErdi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direk spor yay al
ne kestir ne preslet ! ikisnide yaptım çok pişman olursun

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direk spor yay al
ne kestir ne preslet ! ikisnide yaptım çok pişman olursun

Peki hocam. Pisman oldugunuz uygulamalarin ne gibi zarari oldu araciniza. Neden pisman oldunuz? Bunlari da paylasirsaniz konuyla ilgilenen diger arkadaslari da bilgilendirmis olursunuz. TesekkuR ederim

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soguk pres yapabılırsın hiçbir sıkıntı olmaz abımın toyata 1 senedir presli geziyor

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4-5 cm dan fazla basıcaksan kesinlikle amortsrlerinde işlem göremesi lazım ya da custom ciol takıcaksın yoksa ön takımı amortsrleri dağıtrsın ayrıca komfor faln kalmaz masrafında ona göre artar :) 5 cm ideal bana göre

RsErdi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki hocam. Pisman oldugunuz uygulamalarin ne gibi zarari oldu araciniza. Neden pisman oldunuz? Bunlari da paylasirsaniz konuyla ilgilenen diger arkadaslari da bilgilendirmis olursunuz. TesekkuR ederim

4-5 cm dan fazla basıcaksan kesinlikle amortsrlerinde işlem göremesi lazım ya da custom ciol takıcaksın yoksa ön takımı amortsrleri dağıtrsın ayrıca komfor faln kalmaz masrafında ona göre artar :) 5 cm ideal bana göre
gerekli açıklamayı özgn yapmş ve ayrıca çok sekiyor araba çok konforsuz oluyor yani

KEREM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim coupede CANTÜRK coilower war , istediğim kadar basıp yükseltebiliyorum en rahatıda bu , şuan dip waziyette lastik çamurluğun içinde duruyor daha bi 2 parmak kadar daha basılabilir fakat arabanın altı direk yola sürtüyo bu seferde , benim tawsiyem izmitten cantürk coilower

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul avrupa yakasında Custom Coilover / Orjinal yay presleme (soğuk pres yöntemiyle) yardımcı olurum arkadaşlar özelden ulasabilirsiniz..

psco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en güzeli spor yay taktırmak ama eksisi istanbulda araç kullanıyoruz unutma ben çukura düştüm jantım yamuldu :(