BassReflexi BASSREFLEX yapma :)

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bazen ses çok kötü çıkıyor bazen gayet güzel geliyor kulağıma... kesin çözümse eğer başka deneyen arkadaşlarda varsa bizde yapalım :eyv

tabiki kendiniz bi deneyin fark warsa burada paylaşın

m.palmer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim takıldığım nokta "Aracı çalıştırın , rnavın üzerinden ses açma tuşuna 1 kere basın saat gelsin ekrana
direksiyon arkası tuşlardan 1 kere + ya bi kere - ye basın ve boş bir flash takın..
TEST MENÜSÜ gelecek
." yazısında ses açma tuşlarıyla + ile - tuşları ayni değilmi ?
birde "
Rnavın Üzerindeki Ses açma tuşuna basıyoruz Bi önceki menüye döneceğiz Ardından 1 kere daha basıyoruz" burda tekrardanmı ses açma tuşuna basacağız.. (ses açma tuşu yuvarlak rnav ı açma tuşumu)
Yanlış bişey yapıp sisdemi kilitlemeylim
hihihihihihi

Son düzenleme:

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rnavın üzerinde bulunan yuvarlak tuş ona basıyoruz Rnav uykuya geçiyor. EKRANA SAAT geliyor. test menüsü işleminiz bitti tekrar o uyku tuşuna basıyoruz. geri gelir. 1 kere daha basıyoruz Uyku haline dönüyor

m.palmer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler şimdi anladım

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi denemeye iniyorum elimde teknik ses şiddeti ölçen aletler var bozmadan yapabilirsem size ses gücündeki artışı bildirebilirim:)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
abi kolonları patlatacaksın bu arada benim aracın sağ arka kapının kolonu patlamış bunu servisten garanti karşılarmı?
Karşılaması lazım...

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Loudness on olayini araci her calistirdigimizda yapmamiz gerekir mi? Sunun icin soruyorum ben bu menuyu 2-3 kez kurcaladim ve loudness secenegi hep on yapilabiliyor yani R-nav sanki hafizaya almiyor gibi geliyor bana. Aradaki farki Yalin teknik olarak cevaplayacaktir

m.palmer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Loudness on olayini araci her calistirdigimizda yapmamiz gerekir mi? Sunun icin soruyorum ben bu menuyu 2-3 kez kurcaladim ve loudness secenegi hep on yapilabiliyor yani R-nav sanki hafizaya almiyor gibi geliyor bana. Aradaki farki Yalin teknik olarak cevaplayacaktir

ayni şeyi bende fark ettim... ilk yaptığımda bir fark gözlemledim loudness'i açıp kapattığım zaman... fakat sonrasında sanki yine loudness işe yaramıyor