BassReflexi BASSREFLEX yapma :)

dj_knaap

Murat YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi videoda ben aradaki farkı anlayamadım arkadaş ses şiddetini ölcecekti bir gelişme varmı acaba bilgilendirebilirmisiniz.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
db cinsinden çok az fark ediyor yani ses kalitesi değil ama ses şiddeti artıyor. Yırtılacakmışcasına açınca bile tolamda 5 db ses şiddeti fark etti. Ses kalite farkı algılamadı (bass,tiz,mid olarak.) ben de tekrar girdim tekrar açtım hafızasında tutmadığını da söyleyebilirim...

dj_knaap

Murat YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl yani arabayı her çalıştırdığımızda tekrar tekrar aynı işlemi mi yapmamız gerekiyor birde r-nav ın arkadasında subwoofer çıkışı varmı anfi bağlayıp sadece bas bağlayabiliyormuyuz

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl yani arabayı her çalıştırdığımızda tekrar tekrar aynı işlemi mi yapmamız gerekiyor birde r-nav ın arkadasında subwoofer çıkışı varmı anfi bağlayıp sadece bas bağlayabiliyormuyuz
İlk sorunu bilemeyecem ama rnavda sub için çıkış yok mlsf,anfi içinde öyle,teyp değiştirmem diyosan mecbur olarak çevirici kullanarak sesi anfiyle güçlendirceksin,benim konuma bi bak istersen
http://www.renaultfanclub.com/clio-...eyp-e-anfi-2cift-mid-takimi-ve-subwoofer.html

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Emeğine sağlık:eyv

dj_knaap

Murat YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olayı ilk günden beri gözlemliyorum ve ilk günden beri bu ayarı aracımda yaptım. Benim gözlemlediğim kadarıyla bass'lar daha kontrollü ve sesler daha net çıkıyor. Ya da psikolojik olarak ben böyle hissediyorum. Benim gibi düşünen var mı ?