Benzin hortumu

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle basit bişeyi yazmakta tereddütte kaldım ama bilmedigim için sormak zorunda kaldımıslık
clio 2004 1.2 motor benzin hortumunun motora girdigi yer yani benzin hortumu hangisi :p
aşagıdaki resimlerde veya sizin ekleyeceginiz bi resim üzerinde gösterirseniz çok sevinirim
dayanayıp bi tane yakıt tasarruf cihazi aldım takmak istiyorum zaten basit kelepçeli bi parça
bu kadar yorum var gereksiz şeyler falan diye ama ucuz olunca denemek istedim şimdiden tşk ediyorum
8289250012_large.jpg
renault-clio-hatchback-1-2-16v-expression-3dr-ac-2003185158-640x480.jpg
lgim0042i.jpg
52E1415311E240519FADE62152174112.j

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bununla ilgili bir konu açmıştım arkadaşlar gereksiz dedi baziları da kullanmış memnun kalmış.. kullandıktan sonra yorumlarınızı yazarsanız aydınlatıcı olur.

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla yazıcamda nereye takıcam aleti bilmiyorum yarında tatile çıkıcağım bulundugum yer mahrumiyet bölgesi tamirci bile yok ancak forumdan bi arkadaş tarif ederse benzin hortumunu o zaman takarım
ben baktım bi sürü hortum var
benzinin motora giren en son kıısıma takmak gerekmiş

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
motorcunun biri gösterir, kapaktan bişi gözükmi, benzin otm den sona motora giden gelen hortumlar olmalı...ıslık
ayrıca, kırmızı travers-kule gergisi de güzelmiş, nerden kaça aldın...:slc

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
blogun arka tarafından giden olması lazım bakır sert bi borudur.. :)bu cihzın çalışma mantıgı manyetik alan oluşmasıdır benzin içindeki iyon yapılı molekl varsa bunu benzinden ayrıştriyr daha verimli yanma saglıyor :) teoride ama hiç kullanmadım yada kullann görmedim deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz :)

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motorcunun biri gösterir, kapaktan bişi gözükmi, benzin otm den sona motora giden gelen hortumlar olmalı...ıslık
ayrıca, kırmızı travers-kule gergisi de güzelmiş, nerden kaça aldın...:slc

cenkeraraçları netten buldum o alttaki benim aracım degil benimki mavi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 olan bir motora daha da tasarruf vardır bir bildiğin ne diyeyim

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
blogun arka tarafından giden olması lazım bakır sert bi borudur.. :)bu cihzın çalışma mantıgı manyetik alan oluşmasıdır benzin içindeki iyon yapılı molekl varsa bunu benzinden ayrıştriyr daha verimli yanma saglıyor :) teoride ama hiç kullanmadım yada kullann görmedim deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz :)

bi arkadaşa sordum ve arkadan enjeksiyonlara gelen ince hortummuş yanlışsa lütfen düzeltin hehe

8g4zu.jpg

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 olan bir motora daha da tasarruf vardır bir bildiğin ne diyeyim

ya arkadaşım devir tasarruf devri araç uzun yolda 4,5-5 litre benzin yakıyor ama 4 litre yaksa fenamı olur
ayrıca herkes senin gibi subaruya binecek kadar zengin degil :servis:D

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya arkadaşım devir tasarruf devri araç uzun yolda 4,5-5 litre benzin yakıyor ama 4 litre yaksa fenamı olur
ayrıca herkes senin gibi subaruya binecek kadar zengin degil :servis:D

ne diyeyim sende haklısın kendince !!