Benzin hortumu

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sevdiğim bi arkadaşımın ayberkin bi lafı var :D türkiyede çok yakan araba yoktur pahalı benzin vardır :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ne oldu aparatı takabildinmi,bence bir işe yaramayacak...:eyv

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ustam ne diyeyim sen bizim ustamızsın abimizsin ellerinden öpüyorum saygım sonsuz ama forumlarda bi sürü yorum var ve çoguda senin gibi işe yaramayacak diyolar yani kullanmadan ön yargıyla hep yorum yapılmış
aldıgım fiyat 30 tl gibi bişey ayrıca aldıgım ürün odtü labratuarında yapılan onaylı test var ona güvenip adlım bende.
Eger araç aynı benzinle 100 km yerine 107 giderse bu tasarruftur benim için.
bugün yaklaşık 220 km gidiş 220 geliş yola çıkacagım,
ona göre sonucu yazarım buraya.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
canlı test sonuçlarını bekliyoz o zaman... cenker

testte standartlara uyalım; belli mesafe ve belli yakıt miktarını, aparatsız ve aparatlı olarak eşit yol-kullanım şartlarında test edelim... psıkotık etkı olmasın... :cool:

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
canlı test sonuçlarını bekliyoz o zaman... cenker

testte standartlara uyalım; belli mesafe ve belli yakıt miktarını, aparatsız ve aparatlı olarak eşit yol-kullanım şartlarında test edelim... psıkotık etkı olmasın... :cool:

zaten 3 hafta önce aynı yolu aparatsız olarak kattettim
bugünde aparatlı olarak aynı yoldan gidecegim (eşit şartlarda)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzin hortumunun yeri doğrudur, resimdeki gibi.. sol kapı altından (aracın altı) benzin hortumunu takip ederek, kesin o olup olmadığını teyit edebilirsin.

8g4zu.jpg

spaq61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyla alakasız ama o spralli baca borusu napıyo orda :)

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzin hortumunun yeri doğrudur, resimdeki gibi.. sol kapı altından (aracın altı) benzin hortumunu takip ederek, kesin o olup olmadığını teyit edebilirsin.

8g4zu.jpg

evet dogru tşkler

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet işte sonuç arkadaşlar
öncelikle marka falan yazmayacagım reklam amacıyla falan yazıyor demiyesiniz diye aslında pekde reklamlık bi yanı yokya hadi neyse....
bizim clioların yakıt göstergesi digital bildiginiz gibi
cihazı takmadan önce bir çizgiyle uzun yolda 80 km civarı giderdim şuan 87-88 km civarı gidiyor
yine cihazdan önce şehir içinde bir çizgiyle 55 km civarı giderdim şimdi 65 km civarı gidiyor
ve son olarak kırmızı yanıdıktan hemen sonra 138 lira (33,5 litre) benzin aldım 650 km yol yaptım (440 km'si uzun yol) halen ışık yanmadı
öncesi ve sonrası degerler için yazdıgım tüm koşullar eşit aynı yol aynı agırlık