Biri artık şunun cevabını versin? :D

Dikenli

Ahmet GÜLŞEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla çok anlamadım ama dediğin gibi sakıncalı olabilir ama kime sorsam git bu adamlar piiri bu işin diyo bu gidişte yaptıramycam zaten ya kalcak garanti bakın görün :D bi spoiler takar gezeriz artık napalım :D

demiri al sanayide sulamacılar war götür ısıtsınlar sertligi fazla wersinler yere at cam gibi kırılır :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin diyeceğini ben söyleyeyim sana yayın orjinal yapısını bozduğun için garanti dışı diyecekler...
Ben daha önce araştırdım namı ama içime sinmedi pek...

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin diyeceğini ben söyleyeyim sana yayın orjinal yapısını bozduğun için garanti dışı diyecekler...
Ben daha önce araştırdım namı ama içime sinmedi pek...

Anladım abi nam da yaptırmak sorun değil ya yay alıp serviste taktırmak da sıkıntı yaratcakmı acaba senin ki tanıdıkmış sıkıntı çıkmamış da bana ne diycekler bi telefon etcem yarın. Senin orada taktırsam orası da uzak bide arabayı ordan almadık o da sorun olabilir o yüzden canım çok sıkkın şuan abi :D sinirim bozuldu 0 almak başa bela ya herşeyi göze alcan yada 2. el alcan

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en güzeli ya coilover yaptır yada benimki gibi amortisörleri kısaltır ve yay tak..öyle orjinal yayı ısıtmaydı basmaydı onlara hiç girme...amortisör işi çok tutar diosan sadece yay al o bile yeter araba kendine gelir görüntü ve yol tutuşu olarak...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım abi nam da yaptırmak sorun değil ya yay alıp serviste taktırmak da sıkıntı yaratcakmı acaba senin ki tanıdıkmış sıkıntı çıkmamış da bana ne diycekler bi telefon etcem yarın. Senin orada taktırsam orası da uzak bide arabayı ordan almadık o da sorun olabilir o yüzden canım çok sıkkın şuan abi :D sinirim bozuldu 0 almak başa bela ya herşeyi göze alcan yada 2. el alcan
Sen servisi düşünme uzaklık sorun olmayacaksa konuşuruz o işi...:eyv

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en güzeli ya coilover yaptır yada benimki gibi amortisörleri kısaltır ve yay tak..öyle orjinal yayı ısıtmaydı basmaydı onlara hiç girme...amortisör işi çok tutar diosan sadece yay al o bile yeter araba kendine gelir görüntü ve yol tutuşu olarak...

Ya bana o çirkin görüntü gitse yeter arabanın yoltutuşundan memnunum aslında bi sorun yok da kamyonet gibi kangooyla aynı resmen lastik aralıkları görüntü kirliliği ya :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bakcaz artık durumlara abi 20 senedir renault kullanıyoruz hepsini mais ten aldık babamında bi tanıdığı çıkar inş. arıycam yarın diycem spor yay alcam siz montajını yapın garanti dışı kalır mı diye sorcam bakalım hayırlısı teli kaydettim şimdi yarın öğlene doğru bi ararım ama çok şanssız biriyimdir kötü haberi ben yarın veririm burdan :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bakcaz artık durumlara abi 20 senedir renault kullanıyoruz hepsini mais ten aldık babamında bi tanıdığı çıkar inş. arıycam yarın diycem spor yay alcam siz montajını yapın garanti dışı kalır mı diye sorcam bakalım hayırlısı teli kaydettim şimdi yarın öğlene doğru bi ararım ama çok şanssız biriyimdir kötü haberi ben yarın veririm burdan :D

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
piyasadaki %80 şahin doğan bu yöntemle basılık :D ısıtarak basılıyor.

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün aradım servisi garanti dşı kalır o aksamlar dediler bende evdekilerle papaz olmak istemiyorum daha dokunmycam araca spoiler da gelsin tamam başka bişi yapmayı düşünmüyorum