Biri artık şunun cevabını versin? :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün aradım servisi garanti dşı kalır o aksamlar dediler bende evdekilerle papaz olmak istemiyorum daha dokunmycam araca spoiler da gelsin tamam başka bişi yapmayı düşünmüyorum
Büyük sözü dinlemiyorsunki illa servis diyecek devre dışı kalır diye...:D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
demekki servise göre hiç bir hatırın yok gel bizim servise bak ilgi alakaya,uzaklığa gelincede çorludan bile gelen var nede olsa hergün gelip gitmeyeceksin . bakımdan bakıma gelirsin birde istediklerini değiş yap et servis kendi yapar vede garanti dışı kalmazsın, bu kadarıda rfc farkı diyelim :eyv,fiyat farkından hiç bahsetmiyorum bile onuda kendin görür ve mukayese edersin :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aga bosver yay kestirmek pres yaptırmak sakat iş evdekilerle papaz olmayı geç kendi ayagınla ölüme gidiyorsun :eyv canını yolda bulmadın bosver en iyisi aracına özel 3.5 luk spor yay alıp taktırmak 250 300 milyona var yaylar taktır kafan rahat olsun :eyv

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan bişi yapmayı düşünmüyorum hiç papaz olamam abi :D kalsın zaten serviste sıkıntı uğraşmıycam şimdilik yüz yüze görüşmek lazım telefonda olmuyo :D

purmol

Bilgi Girilmemiş
Bence coil yaptır ve Kocaelinde yaptır 450 lira coil nam ın coil inde sıkıntı yaşan çok + yayı ısıtarak basacağına kesmek daha iyi kesik yay çok olmasada zıplatır ama kırılmaz ısıtılmış yayın kırılma olasılığı %85

Son düzenleme:

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ısıtmanın dışında bide soğuk pres diye bişey var arkadaşım öyle bastırmıştı 308 ini çokta güzel olmuştu ama ne derece güvenlidir bilemem orjinal yayları presle basarak sıkıştırmışlarmı öyle bişe :D

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan bişi yapmayı düşünmüyorum hiç papaz olamam abi :D kalsın zaten serviste sıkıntı uğraşmıycam şimdilik yüz yüze görüşmek lazım telefonda olmuyo :D

kardeşim git hr nin 45 lik yaylarını taktır yada bulabilirsen fknin yayları daha güzel basıyo onları taktır kafan rahat olsun :)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
200 liraya fk alın derim. 5lik

160 liraya topu topu sadece 1 gün kullanılmış fk yay var elimde. arkadaşıma ait. hadımköyün yolları bozuk diye 1 günde söktü sıfır gibi kutusunda duruyor. megane 2 si olanların bilgisine.

Son düzenleme: