Bu kerataya bir hal çare :)

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vay arkadaş :) parça bulmak da mesele ha :) sadece oto stop da var :) başka yerde bulamıyorum he :)

aradıkların oto stopda varsa öpde başına koy..o adam parça satışı konusunda daha insaflıdır..Aradığın parçaların bir kısmını diğer parçacılarda da bulabilirsin..Ancak parçayı söküp
hangi Renault la aynı olduğunu bilmen gerek ustan eski model Renaulttan anlıyorsa parçaların hangisnin uyacağını bilir.ben çoğu zaman aksaraya gitmedende aracın sorunlarını hallediyorum..

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet onlara da bakarak parça araştırmasına girdim ve verilerinizi inceledim
yani oto stop dan aldığım parçaların dışında lazım olan parçaları burada temin edebiliyoruz
ve ustam da şu parçan şunun ki ile aynı diye anlatıyor bana :)
bakalım bugün siparişi geçiyoruz ama araba bayağı havaya kalkacak gibi duruyor umarım sırıtmaz :(

mantar1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastikle kurtaramadın mı ??

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır amortisörler tamamen bitik çıktı hal böyle olunca helezon amortisör körük bilye derken ön takım yapmış olacağım bu kadar masraftan sonra da basmak için de uğraşmayabilirim tabii beğeniye sunacağım artık aracın duruşuna göre bir karar vereceğiz hep beraber

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır amortisörler tamamen bitik çıktı hal böyle olunca helezon amortisör körük bilye derken ön takım yapmış olacağım bu kadar masraftan sonra da basmak için de uğraşmayabilirim tabii beğeniye sunacağım artık aracın duruşuna göre bir karar vereceğiz hep beraber

sen yayları atma koy kenara aracını düşürmek isteyen biri olursa satarsın...bende düşürmeyi düşünüyordum şimdi vazgeçtim..demekki yayları keserek araç düşürünce amortisörleri bozuyor..yaylarını keserekmi aracı düşürmüşler ?

mantar1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama gene de kesinlikle aracı dusur biraz daha profesyönel sekilde

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla burada olmaz düşürme işi yaş anca bostancı sanayii de ki arkadaşların profesyonel ellerine teslim ederek oynarım artık araba ile

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sen yayları atma koy kenara aracını düşürmek isteyen biri olursa satarsın...bende düşürmeyi düşünüyordum şimdi vazgeçtim..demekki yayları keserek araç düşürünce amortisörleri bozuyor..yaylarını keserekmi aracı düşürmüşler ?

evet yaylar kesik çıktı yeni yaylar geldi takıldı patlak amortisörler ile :) kendimce kötü durmadı ama bakalım ve aynen öyle ki amortisör ve bilyeleri dağıtmış hepsi sıfırlanıyor şu an aracımın arka dingillerden kaldırılıyor bitince hep beraber bi değerlendirme yaparız

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkalar torsiyon o yüzden arkaları kaldırmak sorun değil..15 dakikalık iş...