''Bugün Megane I Aracına Ne Yaptın''

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüm megane 1 ci arkadaşlarımın mübarek berat gecesini kutlar, hayırlara vesile olmasını, günahlarımızın bağışlanmasını yüce Allah'tan dilerim.

zivintli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yasasın megan 1

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk bayram mesajı benden.
tüm arkadaşların, özellikle megane 1 cilerin bayramı mübarek olsun:)
dargınlar barışsın, kinlikler, hinlikler bitsin.
hayırlara vesile olmasını yaratandan dilerim.

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rolanti valfini temizlemeyi koydum kafaya :D Arabanın devri 650-800 devir aralığında çok gidip geliyordu bugün gittim söktüm valfi kurum bağlamıştı etrafı temizledim falan sonra çıkardım vida kısmını falan yayını derken haydaa ölçüsünü almadık ya laa :D neyse kaba bi temizlik yaptıktan sonra taktım yayı vidayı derken herşeyi yerleştirdim marşa bastım çalıştı sonra tık diye durdu :D uzun kalmış vida ayarı neyse söktüm bi hışımla çektim vidayı biraz daha sıktım sonra oturttum yerine herşey tamam marşa bastım tıkır tıkır 750 devirde :D çok nadirde olsa 700-750 arası falan gidip geliyor tavsiye ederim bi bakın parçanın sıfırı 50 tl gibi bişey..boğaz kelebeğine girişmekte vardı aklımda ama baktım sorun yok dertsiz başa dert almayalım diye elleşmedim :D Ha bide sol arka cam açılmıyordu sigortalarla oynadım biraz değiştirdim falan sorun kalmadı :D

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 saat yıkadım kuruladım 3 saat pasta elle cila yaptım 1 saatte iç temizlik yaptım :)

Geçen günde kolçak koymuştum onunda fotoğraflarını ayrı bi konuda atıcam 28 liraya aldım gayet orjinal oldu :)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
normalde gösterge ekranına hiç bakmam. motor infilak olduktan sonra yağına da hiç bakmamıştım.
ustalar yaptıktan sonra bu sesli çalışıyor dedim, dinlemediler. neyse...
bi baktım oil ok yazmıyor. hemen götürdüm 1 lt yağ koydurdum(13tl). başka usta dediki yağı azsa şıkırtı yapar. şimdi düzelir.

bu arada rolanti valfini de temizlettim. 10 tl de işcilik : 23 tl

eski haline geldi sonunda, yıkılmadım ayaktayım dedi :)

sivaslı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lpg 20 kuruş düşünce hemen depoyü fulledim.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane'mdan çok çok uzaklardayım. Onu çok özledim :) Onun için her gün parça bakıyorum :)