''Bugün Megane I Aracına Ne Yaptın''

m.gokceoglu

Denizli , T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane'mdan çok çok uzaklardayım. Onu çok özledim :) Onun için her gün parça bakıyorum :)

inşallah en kısa sürede kavuşursun kardeşim :)

sivaslı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane'mdan çok çok uzaklardayım. Onu çok özledim :) Onun için her gün parça bakıyorum :)

Görür görmez megyy diye bağırarak sarılırsın herlade
buda gerçek megy :)
maggie_q_nikita_wallpaper_online.jpg

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben aslinda bircok seyi tamamladim. Odamin buyuk bir kismi parcalar ile dolu. Su an yurt disindayim ve parca bakmaya devam ediyorum :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
önce bi güzel yıkadım. sonra
sıkmalı kutup başı aldım. ani olaylarda kolayca çıkarabilmek için.
bir de iki tane + kablo vardı kolay sök tak olmaz diye, kablo pabucuyla tek kablo yaptırdım takdırdım.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan 1 aracımı yaklaşık 18 ay önce almıştım. aracım 2003 1.4 ve 16V Autantic. Yaptığım şeyler : * detaylı iç temizlik , * koltukları söküp alt taban kısmı komple alt döşeme ve bagaj komple kaplama , * dış hava sıcaklık sensörü takımı , * arka pandizot ve arka kapılar dahil toplam 6 hoparlör ekleme , * yol bilgisayarı aktif hale getirme , aleminyum alaşımlı jant ve renault logolu 4ea jant kapak yapımı , ön kaput havalandırma ızgara ve arka bagaj cıta renk aleminyum boyama , gündüz led farı , ön tanpon alt radyatör ön kısmına aleminyum tel ızgara yapımı , sarmalı suni deri direksiyon kılıfı dikilmesi , yiyenimin arabadan çıkan blaunkpunt cd çalar ve bu cd çalara aux çıkışı yapımı , 5'' navigosyon için çakmaklıktan gizli hat çekimi ve radyo bilgi ekran önüne montajı , orta sürgülü kolçak ve en son sagolsun m.gokceoglu kardeşimin projesi sesli kapı açık ikazı ve emniyet kemeri sesli ikaz yapımı ... aklıma gelenler bunlar. Eğer maliyet fazla olmazsa arka camları elektrikli yapmak gelecek porojelerim arasında.

Son düzenleme:

Vefa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta sis farı taktırdım. Bostancı oto sanayide çıkmacılara bakıp iki ayrı yerden orjinal sağ-sol valeo buldum. Arka kısımları biraz farklı ama kodları aynı. Elektrikçiye "arka sis farının istediğimde kapatabileyim"dedim, direksiyonun altına çekmeli düğme taktı. Farı koldan açtığımda ön sisler, alttaki düğmeyi çekersem arka sis de yanıyor. Farkları 70 liraya aldım, sigorta, röle, kablo, ampul işçilik derken bir 70 lirada öylece çıktı.

EminCeylan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan 1 2000 Model 2.0 Rxt motor aracımız var hava filtresi taktırmak istedik ancak bu 2000 motorların hava filtre yeri başka yerden geliyormuş ve takamadılar Megan 1 2000 Model 2.0 Rxt aracına hava filtresi takılır mı ?

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan 1 2000 Model 2.0 Rxt motor aracımız var hava filtresi taktırmak istedik ancak bu 2000 motorların hava filtre yeri başka yerden geliyormuş ve takamadılar Megan 1 2000 Model 2.0 Rxt aracına hava filtresi takılır mı ?

yanlış yere açılmış konu

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görür görmez megyy diye bağırarak sarılırsın herlade
buda gerçek megy :)
maggie_q_nikita_wallpaper_online.jpg

ben benim meggyden sıkılmaya başladım. bana bu meggyden lazım :D