Bunu da gördük :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Maşallahta kötü bir örnek gibi,unutmayalım sürat felakettir

8_yYs3CCASNEU8Xs0eXaQ4aNs3tRFSKwmII_f4bJYybHx6za0w.jpg

Gliw9WQP8kpu6Mn4ykDKDHAXdrl01osPL5DMmSimcqNsEc89tA.jpg

bosuna_demediler_surat_felakettir_diye.jpg

nbTgPFb7DkAFKlUHaCRig-Y2M4QXRFomF9jqgD8DvRCtgS4Xg8.jpg

araba-kazasi-mercedes-clk.JPG

araba-kazasi-mercedes-slk.JPG

araba-kazasi-honda.JPG

Sanıyorum onlarda araçlarına güveniyorlardı ve bildiklerini düşünüyorlardı ve gördükleri ibrede sizinkine benzer pozisyondaydı:cool:

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güvenli şekilde bu sürate çıkan Hati'yi, gıkı çıkmadan bu sürati yapan Megane'i tebrik eder kazasız mutlu güzel sürüşler dilerim...

Bu arada bu sürati yaparken ne titreme var ne zıplama yani ibrede göründüğü gibi stabil bir hisle gidiliyor o yüzden insan rahat hissediyor insan kendini. Ayrıca sürat değil dikkatsizliktir kaza yaptıran bkz. Formula1 adam 300 le gidiyor ama tekniğine uygun gidince bişi olmuyor. bkz. adam 30 la ağaca giriyor :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kadar tepki neden gerçekten anlayamadım. Örnek teşkil etsin diye değil; geçen haftalarda 90bg le ibreyi ne kdr yükseltebileceğim hakkındaki diyaloglarımıza istinaden ufak bir deneme sadece değerli forum arkadaşlarım. qw

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tepki değil Hatice hanım sizin iyiliğiniz düşünüyoruz kim olsa aynı şeyleri yazarız. ben 110 Hp lik araçla 170 i görünce korkuyorum :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Güvenli şekilde bu sürate çıkan Hati'yi, gıkı çıkmadan bu sürati yapan Megane'i tebrik eder kazasız mutlu güzel sürüşler dilerim...

Bu arada bu sürati yaparken ne titreme var ne zıplama yani ibrede göründüğü gibi stabil bir hisle gidiliyor o yüzden insan rahat hissediyor insan kendini. Ayrıca sürat değil dikkatsizliktir kaza yaptıran bkz. Formula1 adam 300 le gidiyor ama tekniğine uygun gidince bişi olmuyor. bkz. adam 30 la ağaca giriyor :)

:D Beni anladığınız için teşekkür ederim. Kesinlikle katılıyorum söylediklerinize. Ayrıca İstanbul gibi bir şehirde E-6 dışında bu değerleri görmeniz zaten mümkün değil. Orda hız yapmakta da sakınca görmüyorum. Gören arkadaşlar yapmasın. :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah maşallah 180 sınır olsun :)

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arada hız iyidir :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah megiye:eyv selektör yaparak gitmek pek güvenli değildir tecrübe ile sabit:D
Tepki değil Hatice hanım sizin iyiliğiniz düşünüyoruz kim olsa aynı şeyleri yazarız. ben 110 Hp lik araçla 170 i görünce korkuyorum :)

Sen 90km ile de gidemiyorsun orası ayrı...:aytuğ

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah megiye:eyv selektör yaparak gitmek pek güvenli değildir tecrübe ile sabit:D

Sen 90km ile de gidemiyorsun orası ayrı...:aytuğ

:) İstanbul trafiği bize göre değil abi alışkın değilik :) ondandır. Gerçi otobanda olsa pek 110 u geçmem

Son düzenleme: