Bunu da gördük :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
MaasALLAh iyi gitmis ama daha gideride var :) Ben en son 190'ı gordugumde JAndarma asayis takıldı Gozume Zor sıyırdım :) Genede pür dikkat :)

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah dikkat edelim lütfen :eyv

serdar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
200 km altına sürat demiyorum artık ben benim 1.31 bile 185 yapıyor 4 vites olmasına rağmen... birde şu dikkatimi çekti tamam sürat felakettir ama demirden kokrksak tirene binmezdik basılcak yer var basılmıcak yervar tepki gösteren arkadaşların kaç tanesi hakikaten hız limitlerine uyuyor....

purmol

Bilgi Girilmemiş
Söylemiştim hafife alınacak bir motor değil 200 görebilecek kapasitede bir motor 90hp :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Söylemiştim hafife alınacak bir motor değil 200 görebilecek kapasitede bir motor 90hp :)

Sizden aldığım gazla çıktım yola zaten qw

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben en son 195 i zorladığımda türker i kaybetmiştim. 230 larda felandı galiba :D:D:D

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar söylüyoruz söylüyoruz ama başkasına söylüyoruz şimdi kimse alınmasın ne gerek var sürat felakettir diyenlerin %90 nı da boş yol gördümü basılacak yer gördümüü basıyor kimse kusura bakmasın mesala bende hıza karşıyım derim ama malatyaya gittigim zaman her defa bir kere ibreyi görürüm düzde 175 rampa aşagı 180 gibi bir deger dikkatli hız oldugu zaman insan kaza yapmaz ona bakarsanız ben 120 ile giderken kaza yaptım bu benim dikkatsizligimden oldu

bu arada sizi tebrik ederim tabiki kontrollü ve kendinize güvenerek yaptıgınız için. kazasız belasız sürüşler dilerim

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar söylüyoruz söylüyoruz ama başkasına söylüyoruz şimdi kimse alınmasın ne gerek var sürat felakettir diyenlerin %90 nı da boş yol gördümü basılacak yer gördümüü basıyor kimse kusura bakmasın mesala bende hıza karşıyım derim ama malatyaya gittigim zaman her defa bir kere ibreyi görürüm düzde 175 rampa aşagı 180 gibi bir deger dikkatli hız oldugu zaman insan kaza yapmaz ona bakarsanız ben 120 ile giderken kaza yaptım bu benim dikkatsizligimden oldu

bu arada sizi tebrik ederim tabiki kontrollü ve kendinize güvenerek yaptıgınız için. kazasız belasız sürüşler dilerim

Teşekkür ederim. Hemşeriden bunları duymak daha bir keyifli. (Malatyalı olduğunuzu düşünerek :))

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok elazıglıyım :D hehehehehehehehehehe