Bursada Sunroof tamiri

berkcebo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Megane1 coupe'min sunroofundaki sağ tırnaklar kırılmış sanırım sağ tarafı kalkmıyor Bursada nerede yaptırabilirim? Servis komple sunroof değişçek diye bir şaka yaptı ve 2000tl fiyat verdi :D :D

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursayı bılmıorm ama ankarada anka sunruuf bu işin ehli,250 tl gıbı de bı malıyetı oluyor tavsıye ederım

berkcebo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam ankarayada gelmek bursadan net 2depo yani 750ye biter o iş bana :)

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursa ekıbı sıze yardımcı olmaya calısır bırazdan en son care olarak servıste 2.000tl yerıne buraya gelırsınız:)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. ankara yolu görünmüş :) döşeme dedin mi bizde bursa'ya, nurettin ustaya geliyoruz :D

mert'in dediği gibi, ankasunroof webasto yetkili servisi. başka hiç bir yere bakma. orijinal plastik ayakların çıkar ve çift olarak dökümleriyle değişir, ömürlük olur. sunroof ayarını ve bakımını yapar, 250 lira maliyeti olur.

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun :( benimde 1 senedir ayaklar kırık servise sorma hatası yaptım 3 küsür rakam vermişti :) sanayidede 500 civarı fiyat veriyorlar..Bu ara uygun bir yer bulup yaptırcam bende :) ankara'ya gitme imkanı olursa en uygun orası :)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim valla RFC'deki bütün arkadaşlar Ankaradaki Anka'yı tavsiye ediyor zaten yetkili webasto bayii'miş bende İstanbul'da oturuyorum ama ciddi ciddi Ankara'ya gidip yaptırıcam ilk fırsatta... benim Coupe'nin Sunroof'ununda ayağı kırık 2 aydır...Allahtan motorda sıkıntı yok Anka Sunroof'a gidip çözücem bu işi... zaten orjinal ayakların malzemeleri baya dandikmiş ... bide bizim Sunroof'ların tüm parçaları motoru dahil ellerinde mevcutmuş arayıp görüşmüştüm geçen gün valla bende 2 depo'ya yakın benzin yakıcam ama bi şekilde çözmem lazım bu işi gidicem öyle yada böyle Ankara'ya boş zamanımda çözüm orda inşallah sende halledersin Coupe'nin Sunroof'unu :)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozaman bir liste oluşturalım arızası olan yazsın belki toplu iskonto alırız...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa için;

Öneri 1 :Santral garaj mahallesi, Gençosman postanesi arkası, Osmangazi itfaiye Müdürlüğünün tam karşısı
Öneri 2 : Etibank caddesi Beşyol Kavşağından Giriş