Cam Filmi 350 TL dediler yaptirayimmi ?

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Cam Filmi Sikintili Polis Amcalarla Hasir Nesir Olmayayim Diyorsaniz Yaptirmayin

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam Filmi Sikintili Polis Amcalarla Hasir Nesir Olmayayim Diyorsaniz Yaptirmayin

Aklima oda gelmiyor degil ama ne bileyim.
Onun yuzunden en acigindan yaptirayim diyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

McvPower

Cem Deniz AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön cam haric ayna film olmayan filmler artık serbest diye biliyorum arkadasın arabası muayneye girdi filmlere kusur bile yazılmadı

sivaslı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncam hariç 5 cam pioneer mehmette 140 tlye yaptırdım 3 ay oldu yaptıralı.markasını bilmiyorum ama kalitesinden memnunum.o zaman 3m için başka yerde 350tl fiyat istemişlerdi fazla budum fiyatı açıkçası tamam kaliteli ama 5 metre naylona o kadarda para bence değmez cam filmi uygulayan usta iyiyse 50 tllik cam filmiyle bile harikalar yaratabilir.

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50 tl lik film çöp poşetinden ibarettir daha çekerken çizilir ve max 3-4 ay sonra atma soyulma renk açması yapar şuan komple cam filmi 150 lira gibi bişi (İstanbul için konusuyorum) 5 yıl da garantisi var renk atması çizilme ve soyulmaya karşı ben benim aracıma 3/b yaptırdım arka camlardaki perdeleride çektiğim zaman 4 num. oluyor 2 senedir kullanıyorum herhangi bi sıkıntı yok şimdilik 150 lira vermiştim yazında en ön cama 1 num. yaptırcam

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 sene önce avcılarda 90 tl ön cam hariç film çektirdim ufak tefek çizikler haricinde ne atma nede yırtılma oldu ama işçiliği çok iyi yapıldı bence film için o paraları vermeye gerek yok yinede siz bilirsiniz.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
meg3 filmlemede kapı pandizotları sökülüyor mu?

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet sökülüyor avatarımda ki megane 3 abimin ön kapı ve ön cama film yaptırdık (arka camlar orj. karartılmış) kapı pandizotları söküldü ama cam sökülmedi sadece ön cam filmi 2 saat sürdü yapan usta ''Daha önce hiç bir arabanın ön camı beni bu kadar uğraştırmamıştı'' dedi ;)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 75 tl ye yaptırmıştım. hiç sorun yaşamadım. hatta 2 tane baloncuk oldu diye adam 1 camı tekrardan yaptı 1 hafta sonra. hiç parada istemedi. 1 sene kullandım. polis çevirip bağlıcam diyince kolayca sökmüştüm.

3m lumar solar gard gibi markaları aracınız bağlanırsa filan sökerken çok zorlanırsınız. ucuz filmi sökmekte kolay oluyor.

purmol

Bilgi Girilmemiş
Aklima oda gelmiyor degil ama ne bileyim.
Onun yuzunden en acigindan yaptirayim diyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Açık ton yaptıracaksanız hiç yaptırmayın. İzmir de sıkıntı olacağını sanmıyorum ben hiç yaşamadım problem . Ama olur olur belli olmaz sıkıntı yaşamak istemiyorsanız da film yaptırmayın derim .