Cam Filmi 350 TL dediler yaptirayimmi ?

sivaslı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açık ton yaptıracaksanız hiç yaptırmayın. İzmir de sıkıntı olacağını sanmıyorum ben hiç yaşamadım problem . Ama olur olur belli olmaz sıkıntı yaşamak istemiyorsanız da film yaptırmayın derim .
ben 2 numara film yaptırdım ama tabi her zaman polis korkusu var insanda ankarada yaşıyorum gittiğim 10 kmlik yolda en az 4 ekip denk geliyor biri durdurup güzelim filmleri söktürür diye hep çekiniyorum avrupada açık renkli camlara güneşten korunmak için film takılması öneriliyor bizdede canı sıkkın bir polis durdurup cart diye söktürüyor.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi film ileride söktüğünüzde arka cam rezistansına zarar vermeyecekse onu yaptırın...

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vallaha polislerinde standarti yokki birisi durdurur birisi gecirir .
Arkadasimin polisunda en aciktan var hic sorun olmadi diyor. Ona guvenerek cesaret aliyorum bende :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar onumzdeki hafta insallah yeni aldigim arac teslim edilecek. Yeni Megane HB 1.5 dCi ICON ( Dinamik Kırmızı )

Mais'ten aradılar. Cam filmi istermisiniz dediler ? Ne kadar dedim . 350 TL dediler . ( 3M marka )

fiyat nasıl yaptırayımmı ?
geçenlerde Amerikan çizilmez cam filmi yaptırdık 5 cam ön cam yok 10 yılda garanti verdiler 250 lira fiyatı bence yaptır ama servislere güvenmiyorum ben çok kar payı koyuyolar 3 lira etmicek şeylere on katını istiyolar:)) Hayırlı olsun bu arada araban güle güle kullan kazasız belasız..

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 150TL'ye yaptırdım söktürmeden hemde amerikan çizilmez... :)) dışaarıda

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ÖN CAM DAHİL tüm camlara 2numara yaptırdım 3M 250TL, kaç sefer çevirmeye girdim hiç sıkıntı olmadı

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cam filmi işinde çok çeşitli fiyatlar var..birde tonları filmden filme değişiyor.. 3m in 2 numarası ile lumarın 2 numarası aynı tonda değil veya başka marka filmin 2 numarası aynı olmuyor.. komple 100tl ye film çekende var..komple 150tlyede.. işin içine marka girdimi 3m , lumar gibi 250 ve 350tlye çıkıyor fiyat..

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir filme 350 lira vermek biraz zevk meselesi. ben alıyorum 50 tl'ye yılda bir eskisini söküp yenisini yapıyorum. ayrıca 250 350 lira veripte bir çevirmede polisin söktürmesi de ayrı bi oturur insanın içine :)

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana 250 demişti bika servisi ama tanıdık diyemi bilemiyorum.taktırmayı düşünüyorum

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
350 lıra çok fazla . 3m çizilmez yaptırdım ön cam hariç 100 TL 2 yıl garantili . 1 yıldırda kullanıyorum gayet memnunum.