Cam Filmi 350 TL dediler yaptirayimmi ?

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dun maslakta lumar marka lazerli cam filmi fiyati aldim 300 lira disardan siyah gozukmuyo ve ayna gibi duruyo kismetse yaptiricam

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dun maslakta lumar marka lazerli cam filmi fiyati aldim 300 lira disardan siyah gozukmuyo ve ayna gibi duruyo kismetse yaptiricam
Bendekilerde lumar marka.. Aynen senin dediğin gibi dışardan siyah ve ayna gibi kendimi görüyorum..Koyuluğu güzel gündüz içeriden dışarısı rahat gözüküyor sanki film yok gibi ama gece içerden dışarsında kararma oluyor görüş düşüyor.. Ünlülerin çoğu futbolcular şarkıcıların araçlarında lumar varmış geneli üsküdarda lumar ahmette yaptırıyormuş öyle duydum..

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendekilerde lumar marka.. Aynen senin dediğin gibi dışardan siyah ve ayna gibi kendimi görüyorum..Koyuluğu güzel gündüz içeriden dışarısı rahat gözüküyor sanki film yok gibi ama gece içerden dışarsında kararma oluyor görüş düşüyor.. Ünlülerin çoğu futbolcular şarkıcıların araçlarında lumar varmış geneli üsküdarda lumar ahmette yaptırıyormuş öyle duydum..

Onların Fiyatı Uçuktur Siz Kaç Numara Yaptırdınızda Görüş Düştü Geceleri

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onların Fiyatı Uçuktur Siz Kaç Numara Yaptırdınızda Görüş Düştü Geceleri
Ünlülerin futbolcuların yaptığı yerde fiyatlar senin dediğin fiyatla aynı..ben ön cam 1 no . Diğer camlar 2-3 arası bir tonu varmış ondan..her markanın tonu farklı.. Lumarlar biraz koyu diğer markalara göre.. Gündüz çok iyi ama şöför koltuğunda oturuyorum sanki arabada film yok gibi dışarısı çok net. Ama gece olunca içerden dışarıyı görüşte azalma var..

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ünlülerin futbolcuların yaptığı yerde fiyatlar senin dediğin fiyatla aynı..ben ön cam 1 no . Diğer camlar 2-3 arası bir tonu varmış ondan..her markanın tonu farklı.. Lumarlar biraz koyu diğer markalara göre.. Gündüz çok iyi ama şöför koltuğunda oturuyorum sanki arabada film yok gibi dışarısı çok net. Ama gece olunca içerden dışarıyı görüşte azalma var..
Teşekkür Ederim Sağol Genede O Zaman En Açığından Yaptırıcam Sanırm

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Şöför ve yanı camları 1 no , arkaları bagaj camı 2 no yaptır. Arkalar hafif koyu olsun yakışıyor. Yoksa hepsi açık renk filme para vermenin anlamı kalmıyor..arkalar koyu olunca görüşte bir sıkıntı yok ama şöför camı ve yanı koyu olursa gece görüşü engelliyor sonuçta yan aynalara bakıyorSun..ön camada yaptırma derim, ben yaptırdım 1 no gece güneş gözlüğü takmış gibi ama gündüz hiç sorun yok..