Cam Filmi İle İlgili Yeni Açıklama

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar cumhur başkanımız cam filmi ile alakalı ceza yazılmayacak yazılanlarla ilgili de çalışma yapılacak diye bakanlara talimat vermiş. biraz beklemekte fayda var hayırlısı ile inşallah görüşe engel olmayanlarla alakalı güzel bir karar çıkar da rahat ederiz. şahsi görüşüm gece veya gündüz görüşü etkileyecek hele ön cama da taktırmaya canlarımızı tehlikeye soktuğu ve güvenliği riske soktuğu için ben de karşıyım. bunun numarası belli açık tonlar yeterli makul olanları yaptırmak lazım bence

hidobur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyi ihtimalle , ön camlar haricinde yasak gevşetilir gibime geliyor , polis numarasıyla uğraşamaz çünkü

arkadaşlar cumhur başkanımız cam filmi ile alakalı ceza yazılmayacak yazılanlarla ilgili de çalışma yapılacak diye bakanlara talimat vermiş. biraz beklemekte fayda var hayırlısı ile inşallah görüşe engel olmayanlarla alakalı güzel bir karar çıkar da rahat ederiz. şahsi görüşüm gece veya gündüz görüşü etkileyecek hele ön cama da taktırmaya canlarımızı tehlikeye soktuğu ve güvenliği riske soktuğu için ben de karşıyım. bunun numarası belli açık tonlar yeterli makul olanları yaptırmak lazım bence

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ton farkı yani numarası benim fikrim. açıklamada öyle bir ayrıntı yok ceza kesmeyin kesilenlerle de alakalı çalışma yapın demiş sadece cumhurbaşkanımız.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende ön camlar hariç serbest olabileceği kanaatindeyim.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ceza yazılanlar adına sevindim, en azından süre verilmeden yapılan hatalı uygulamadan dönülmüş olur, basit bir şekilde de inşallah yatırılan paralarını geri alırlar.. Ancak bu işin böyle olmasının gerekçesi terördü. Emniyetin isteğiydi. Bu saatten sonra değişirse bence yasaklanmadan önceki yönetmelik geçerli olur ve yine aynı şartları isterler.

Bundan sonra film takmam, direkt perdeye yönelirim. Çocuk oyununa döndü.

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reis el attıysa sorun çözülür...

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Ben 1 sene once yedim bir ceza ceza yazildi 7 gun sure verildi eger sokulup trafik tescile onaylatilmaz ise arac trafikten men edilicekti o sebepten su an ki calisma dikkatli okursaniz sadece sure ile alakali 3 gjn 5 gun 7 gun sure verecek eger sokup trafik tescile gitmezeseniz hem ceza hem de trafikt3n men edilebilir bence yeni uygulama bu olur sonuc da bu kdr insana ceza yazildi 1 2. De muayneden bile gecmeyen milyonlarca arac var o sebepten çok da sevinmemek lazim bence

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yaza kadar filmsiz devam yaza yasa değişmezse çekeriz filmleri

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fabrika çıkışlı renkli cam olan araçların, yalnızca arka camları renkli olduğundan;
Film için de ön cam, sürücü ve ön yolcu camı hariç film uygulamanın yasak olmayacağı kanaatindeyim. Şimdilik sökmeyelim bakalım ne olacak.

RoBoCoP

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olan benim arka cam rezistanslarına oldu sanırım. Arka cama ellemeyelim demişti halbuki söken usta dinlemedik iyi halt ettik :(