Cam Filmi İle İlgili Yeni Açıklama

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aciklamayi bende okudum ve soyle bir detaya gozum takildi. Aciklama da bilim bakani diyor ki cam filmi hic bir zaman serbest olmadi ve numarasi da yok 1-2-3 numara diye bir sey yok. Sadece ve sadece aracin fabrikasyon karartmasi yasak degildir. Demis. Hatta soruyu dereceli 1-2-3 gibi acik olsa yine mi yasak diye sormus gazeteci ve bu cevabi almis.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rizeli Ramazan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben söktüm ve bu saatten sonra anayasanın değiştirilemez maddesi ile serbest olsa yine film takmam. Rezillik başka bir şey değil.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben söktüm ve bu saatten sonra anayasanın değiştirilemez maddesi ile serbest olsa yine film takmam. Rezillik başka bir şey değil.

Bugun aracin icine gunes vurunca faydasini anladim. Serbest birakilirsa yaptirmakta fayda var kaliteli urunler ciddi oranda kesiyor gunesi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bugun aracin icine gunes vurunca faydasini anladim. Serbest birakilirsa yaptirmakta fayda var kaliteli urunler ciddi oranda kesiyor gunesi

Kesinlikle çok faydalı imiş sökünce anladım

hidobur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yasak yanlış düzeltilmesi için talimat verdim demiş Cumhurbaşkanı , dağılalım :)

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rezıstansım bozuldu hakkımı helal etmiyorum müsebbiblere,nokta.

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç sevmiyorum ben cam filmi keşke kimse taktırmasa arabanın orjinalliğini bozan her uygulamaya karşıyım şahsen tabi en kıl olduğumda cam filmi .

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne cam filmiymiş arkadaş:) daha önce bu konuda paylaşım yapmıştım fikrim hala aynı. baştan söyleyeyim başkalarının işine, zevkine, tercihine karışmam:)

sadece kendime şunu sorarım; olmazsa olmaz (elzem) bir aksesuar mı? :soru

eski paylaşımım aşağıda:

"ben aracı değil, araç beni taşır...:)

ister yasak olsun isterse tartışmalı bi konu olsun hiç bulaşmam. keyfimi kaçıracak, cebimi boşaltacak, ekip önünden geçerken rahatsızlık verecek gibi duyguları yaşamak benim aracı taşımamdır

cam filmi, abart egzos .... vs hiç gerek yok:)

konu cam filmi hakkında düşüncemizi paylaşmamız için açılmış. düşüncem yukarıdaki gibidir, beni bağlar. başkalarının işine karışmam
:)

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne cam filmiymiş arkadaş:) daha önce bu konuda paylaşım yapmıştım fikrim hala aynı. baştan söyleyeyim başkalarının işine, zevkine, tercihine karışmam:)

sadece kendime şunu sorarım; olmazsa olmaz (elzem) bir aksesuar mı? :soru

eski paylaşımım aşağıda:

"ben aracı değil, araç beni taşır...:)

ister yasak olsun isterse tartışmalı bi konu olsun hiç bulaşmam. keyfimi kaçıracak, cebimi boşaltacak, ekip önünden geçerken rahatsızlık verecek gibi duyguları yaşamak benim aracı taşımamdır

cam filmi, abart egzos .... vs hiç gerek yok:)

konu cam filmi hakkında düşüncemizi paylaşmamız için açılmış. düşüncem yukarıdaki gibidir, beni bağlar. başkalarının işine karışmam
:)
Hocam İsveç ya da İzlandalı gibi ülkelerde yaşamıyoruz. Ben ön camlar hariç arka camlarda film kullaniyorum. Hem de Renault un yetkili servisince (İzmir Mais)) takılan filmler. Herhalde arabanın orijinalliğini bozsa onlar müsaade etmez. Amacım Çocuklarım güneşten pişmesinler , klima serinletsin , rahat uyusunlar . Önceki arabamda film yoktu , klima sogutmuyordu bile iki çocuğun da camdan yana kolları solaryuma girmiş gibiydi, Arada diğer kollarda yansın diye çeviriyordum fırındaki tepsi gibi. Film ihtiyaçtır , rahatlıktır , konfordur.

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam İsveç ya da İzlandalı gibi ülkelerde yaşamıyoruz. Ben ön camlar hariç arka camlarda film kullaniyorum. Hem de Renault un yetkili servisince (İzmir Mais)) takılan filmler. Herhalde arabanın orijinalliğini bozsa onlar müsaade etmez. Amacım Çocuklarım güneşten pişmesinler , klima serinletsin , rahat uyusunlar . Önceki arabamda film yoktu , klima sogutmuyordu bile iki çocuğun da camdan yana kolları solaryuma girmiş gibiydi, Arada diğer kollarda yansın diye çeviriyordum fırındaki tepsi gibi. Film ihtiyaçtır , rahatlıktır , konfordur.

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

başta söylediğim gibi düşüncemi paylaştım, isteyen kullanabilir:) insanlar kendi doğru ve ihtiyaçları doğrultusunda karar takdiri taraflarına aittir