Cam Filmi İle İlgili Yeni Açıklama

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar yeni açıklama bakan soyludan. iyi haber. bu işe bir standart gelecek. ön arka ve yan camlar için farklı olacak. netleşene kadar kimseye ceza kesilmeyecek.yani muhtemelen açık renkli filmlere serbestlik verecekler. doğru olan da bu bence

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar yeni açıklama bakan soyludan. iyi haber. bu işe bir standart gelecek. ön arka ve yan camlar için farklı olacak. netleşene kadar kimseye ceza kesilmeyecek.yani muhtemelen açık renkli filmlere serbestlik verecekler. doğru olan da bu bence
Cam filmleri ni söktüm kıymetini anladım ön yan camlarda 1 numara arka camlarda 2 numara idealdir bence inşallah da öyle olur abi

kamer kmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetkililerin açıklamalarından sonra belli düzeyde esneme olacağı kesin hatta artık ceza kesme olayı da ortadan kaldırıldı şimdilik.. sorun şu ki tüvtürk bu gelişme karşısında ne yapacak ? vize de ağır kusur sayılmaya devam mı edecek bakalım

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetkililerin açıklamalarından sonra belli düzeyde esneme olacağı kesin hatta artık ceza kesme olayı da ortadan kaldırıldı şimdilik.. sorun şu ki tüvtürk bu gelişme karşısında ne yapacak ? vize de ağır kusur sayılmaya devam mı edecek bakalım

O konu muamma tabi aslinda muayeneye filmle girip gecen arkadaslar aciklamada bulunursa daha iyi olur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kamer kmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de tam onu düşünüyordum.. 16 aralık vize tarihim.. vizeye filmleri hiç sökmeden gireyim diyorum.. nasıl olsa 30 gün daha uzatma süresi olacak otomatik olarak.. şu anda ceza kesme durumu da söz konusu değil. tek sorun vize kaldı. onu da gidince tecrübe ederiz artık

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
filmciler rahat bir nefes aldı desek yeridir. haberlere bakılırsa belli seviyeye kadar kabul görecek gibi. referans sınırı önemli, avrupa birliği normları olacaksa ışığı en az %70 geçirecek özeliğe kadar serbest olur, üstü yine yasak yada tartışmalı olarak kalır. neyse kesinleşmeden bilemeyiz

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çam filimleri hafif kusur olarak tekrar güncellendi

tempogrup

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki o zaman neden farklı söylemler oluyor. Herkesin kafası karışıyor.

kamer kmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüvtürk müşteri hizmetlerini aradım şimdi.. telesekreter 10 kasım itibari ile hafif kusur olduğunu söylüyor.

16 aralık beklemeden vize ye şimdiden mi gitsem acaba diye düşünmeye başladım