Cam filminden trafikten men

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar davayı açan avukatın bürosunu aradım kendisi yokmuş, bürodaki dğer kişinin söylediklerine göre arabanın sadece en ön camında film yokmuş. Diğer bütün camlarda varmış.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar davayı açan avukatın bürosunu aradım kendisi yokmuş, bürodaki dğer kişinin söylediklerine göre arabanın sadece en ön camında film yokmuş. Diğer bütün camlarda varmış.

okuduğum kararda görüşe engel birşey olmadığı yazıyordu. film oranıda çok açıkmış sanırım. çünkü konusu başka bir forumda 10 sayfa tartışıldı. ayrıca bu adam televizyonada çıktı röportajında aracımda görüşe engel olcak koyulukta değildi aracın içi görünüyordu rahatlıkla şeklinde anlattı. ama ben ön camlarda yok diye biliyordum. ön yanlarda varmış isede demekki çok açıkmış. çünkü kabak gibi içerisi göründüğünü söylüyordu adam.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun. Benim başıma böyle şey gelseydi filmleri söküp gider malımı kurtarırdım rehinden.
Avukatla-vekaletle-evrak hazırlamayla uğraşamam abi....

maestroes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.cam filmi serbest değil arkadaşlar.Trafik polisinin söylemine göre yılbaşından sonra serbest olucakmış.Mahkeme olayı ise hem çok uzun sürüyormuş ve her mahkeme aynı kararı vermeme olayı varmış.Meni kaldırmak için 2 yöntem var.
1-Genel muayeneye girip filmleri söktükten sonra meni kaldırmak.
2-Filmleri söküp herhengi bir trafik şubeye gitmek.
Bazı formalite yöntemler varda güvenemdim tüvtürkte

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdiki durumda cam filmi serbest diye haberler çıkmıştı bi ara, kafa karıştırdı. Kesin serbest olmadı hala tartışmalı hali var....

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gecmis Olsun Kafadan Akil Yurutmeye Luzum Yok

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meni kaldır bence..
Git 10 15 liraya bi top film al yeniden çek :)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha bi kanun genelge bi yazı yazılmadı. aksine halâ kitliyorlar çatır çatır. kimsenin sözüne kanıp serbest sanarak çektirmeyin.

ayrıca serbest olacak yasa tasarısında sadece arka yan camlar için diyor. iyide şuanda sadece arka yan camları koyu olup diğer camlarında film yada karartma olmayan araçlar zaten serbestler. :D

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana da 154 lira ceza yazdılar ama men diye yada sök diye hiç birşey demediler. Men olmuş mudur.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sedat sistemi otomatiğe bağlamışlar. eğer ceza maddesi aynı ise men olmuştur. trafik şubeye gidip sorgulayabilirsin. filmleride söktüysen araçla git kapı önünde gösterebiliyorsun aracı. yada uğraşamam derse foto çekip veriyorsun.