Cam filminden trafikten men

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük Geçmiş Olsun , Yazik Gercekten Ya O Kadar Para Verip Cam Filmi Yaptiriyoruz , Cani İsteyen Yaziyor , Cani İstemeyen Yazmiyor Bu Kadar Geri Kafali Olmamak Lazim Gerçekten Anlam Veremiyorum.. :asabi :asabi

AHMETAYTEN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba dostlar,

Bende aracıma cam filmi yapmayı düşünürken konuyu gördüm.
2 Numara filmle muayeneden ve polisten geçtiği bilgisini aldım ama yazılanlara bakarsak yaptırmamak en iyisi ancak bazı arkadaşlarda deginmişler yaz geliyor sıcakta pişmek ve klimaya yüklenmemek için renkli cam en iyisi ve sağlıklısı ceza yermiyim diye diken üstünde olmakta ayrı bir sorun gidip bir polisi ben çeviricem bide ona sorucam.
Yoksa, Çık işin içinden çıkabilirsen.

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba dostlar,

Bende aracıma cam filmi yapmayı düşünürken konuyu gördüm.
2 Numara filmle muayeneden ve polisten geçtiği bilgisini aldım ama yazılanlara bakarsak yaptırmamak en iyisi ancak bazı arkadaşlarda deginmişler yaz geliyor sıcakta pişmek ve klimaya yüklenmemek için renkli cam en iyisi ve sağlıklısı ceza yermiyim diye diken üstünde olmakta ayrı bir sorun gidip bir polisi ben çeviricem bide ona sorucam.
Yoksa, Çık işin içinden çıkabilirsen.

cam filminden ceza yersiniz, öyle yada böyle birisi yakalar elbet.. kesin çözüm ararsanız, paraya kıyıp camları yaktırıcaksınız..

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya amacınız güneş sıcaklığından korunmak ise paraya kıyacaksınız. Ziebarttan şeffaf cam filmi yaptıracaksınız. %85 kesiyor. yani 3 numara koyu cam filminden bile daha iyi.Hiçbirşekilde cam koyulaşmıyor. Ben yaptırdım çok memnunum. Fiyatınıda söyleyeyim. 990 tl yapıyorlar. 600 tl ye yaptırdım. Fiyat polemiğine hiç girmeyelim. Başı ağrımak istemeyen ve amacı tamamen sağlık ise gidin yaptırın. yok ise diğer türlü en açık koyu cam filmi olsa bile ceza yemeye mahkumsunuz bu ülkede.

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yüzden ceza ödemek kötü bir durum.. bir de trafikten men olmak saçmalığın daniskası.. Yasak ama bir dünya yer cam filmi kaplıyor, onlara ceza yok, yaptırana var, araçlardaki km leri ayarlama için dükkan bile açan varken km de oynama yaptırana ceza var, değişik bir düzende yaşıyoruz :) arkadaki 3 cam hariç film yasak, illa da yaptırmak isteyen bence 1 numara yapsın, çok belli olmuyor ve dikkat çekmediği için sorun olmuyor...Diğer türlü Polisin insiyatifine kalıyorsunuz,dava açsanızda bişey çıkmaz, ümitlenmeyin..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya amacınız güneş sıcaklığından korunmak ise paraya kıyacaksınız. Ziebarttan şeffaf cam filmi yaptıracaksınız. %85 kesiyor. yani 3 numara koyu cam filminden bile daha iyi.Hiçbirşekilde cam koyulaşmıyor. Ben yaptırdım çok memnunum. Fiyatınıda söyleyeyim. 990 tl yapıyorlar. 600 tl ye yaptırdım. Fiyat polemiğine hiç girmeyelim. Başı ağrımak istemeyen ve amacı tamamen sağlık ise gidin yaptırın. yok ise diğer türlü en açık koyu cam filmi olsa bile ceza yemeye mahkumsunuz bu ülkede.

hayırlı olsun, en iyisini yaptın. önceliğini (sağlık) belirleyip uygulatmışsın. ne ceza korkusu ne de başka düşünce:eyv

öncelik görsellik ise şimdiki yönetmelik ve uygulamalara göre ceza yeme ihtimali geçerli. yaptıracaklar düşükte olsa ceza ihtimalini göze almalı

film cezasına karşı olanlar şayet trafik polisi olsalar, meslek hayatları boyunca (şimdiki yönetmelik gereği) aynı cezayı başkalarına yazmak durumunda olacaklarını bir düşünseler:D:D

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6aylık bir konuyu hortlattınız bilginiz olsun :)

AHMETAYTEN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cam filminden ceza yersiniz, öyle yada böyle birisi yakalar elbet.. kesin çözüm ararsanız, paraya kıyıp camları yaktırıcaksınız..

Teşekkür ederim.

AHMETAYTEN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Teşekkür ederim, Aykut bey.