Chip tuning...yanlış uygulama beyin kilitledi

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun olur böyle şeyler. yeterki firma masrafları üstlensin gerisi boş. inş ilerde daha iyi şeyler yaparsınız.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Aynı konunun olduğu bir forum bu mevzu yüzünden fena karışmış durumda...

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hizmetinin arkasında durması, hatanın kabul edilip düzeltilmesi güzel bir durum yavuz bey geçmiş olsun megachipsi tebrik ederim esnaflık bu olsa gerek ;)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun, Aslında Çevremde Chip Yaptıran Çok İnsan Var Onlar Gayet Memnunlar Ama Bilemiyorum ...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o konuyu bende okudum hatta bayiilerinden biri bayagı müsteri kaybettim vs. yazmış ama mehmet abi sükünetini koruyarak gayette mantıklı yorumlar yazmış bence 1 2 hata yüzünden bir firma karalanmamalı diye düsünüyorum ben..

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
o konuyu bende okudum hatta bayiilerinden biri bayagı müsteri kaybettim vs. yazmış ama mehmet abi sükünetini koruyarak gayette mantıklı yorumlar yazmış bence 1 2 hata yüzünden bir firma karalanmamalı diye düsünüyorum ben..
Sükunetini korumuş mu...?
Yazdıklarını tam okumadın veya anlamadın her halde,o mesajlar bu forumda yazılmış olsa banlanırdı,Adminleri fazla taviz veriyor...

YAVUZ

Ali Yavuz Bengüoğulları,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi ve ya kötü yorumlarından dolayı tesekkur ediyoum ...tech teki mehmet fanatiklerinin
gereksiz saldırı ve savunmalari yüzünden mehmet gazıhanin ticari itibarının zarar
gördüğünün kanaatindeyim bu yüzden konunun burada da mod yada usta tarafından
silinmesini ya da kilitlenmesini rica ediyorum...bu tamamen benim düşüncemdir...

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
​Ben Tech den bahsetmiyorum Yavuz,GPTR forumunda fena kapışmışlar,gereksiz hakaretleşmeler yaşanmış,burada aynı şeye izin vermem...

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Ben Tech den bahsetmiyorum Yavuz,GPTR forumunda fena kapışmışlar,gereksiz hakaretleşmeler yaşanmış,burada aynı şeye izin vermem...

Çok haklısın mustafa abi ikiside gerektiği üslupla konuşmadı gereksiz atışma oldu dediğin gibi adminler fazla taviz vermiş ikiside banlansa doğru bi karar derim