Clio 3 elm 327 obd2 cihazı kullanan var mı?

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar n11 den elm 327 obd2 cihazı aldım şu küçük mavi bluethootlu olanlardan arıza kodu varsa silmeye anlık verileri sürekli arabamda duran telefondan izlemek için almıştım . Aracım takıyorum ama ne kadar program kullandıysam ecu okunamiyor desteklemiyor hatası verdi. Aranizda bu cihazdan kullanan aynı sorunu yaşayan var mı?

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Bluethootlu değilde wifi olan versiyonu olanı aldım.Androitte en iyisi torque programı.İos larda car scanner var.Telefonun ios ise bluethoot okumaz verileri.İos için wifili olanı alabilirsin.Ben 100tl ye aldım hem telefondan hemde bilgisayardan anlık verileri izliyorum.

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefonum android . Çok demedim torque pro da denedim hiçbiri çalışmadı. 100 tl vermek istemedim ucuza kaçalım dedim elimizde patladı galiba cihaz

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ürün ufak elm327 mi ? Onda bazen sorun çıkıyor.Biraz daha büyükleri var onlarda sıkıntı çıkma ihtimali yok.Android için telefonla eşleme yapmalısın. Yapıp dene.Program ayarlarına da bak.Çalışması lazım.

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ufak . Eşleşme yaptım bluethootla 1234 şifresini yazdım eslendi. Program ayarlarindan da cihazı seçiyorum yok olmadı bir türlü. Pids desteklemiyor gibi bir hata veriyor torque de diğer programlar da sadece araç voltajını okuyor diğer verileri okumuyor

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu cihazlarda da çok çeşitli olanlar var çipli olanlardan almalısın onlar okur onlarda PIC180...... diye giden çip var bunlar reno için ddt4all programında da çalışır herşeyi çözebilirsin bende çipli olan var arıza okuma silme görme gizli özellik açma herşey yapılıyor youtube da buğra var onun kanalını izle sana yardımcı olacaktır buğraya birtek clio 3leri videosunu çektiremedik her aracın videosu var fikir açısından aynı izle fikir verir

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam malesef o ucuz mavi elm 327 cihazından bende aldım torque ve dtt4all programlarından cihaza bağlanıyor fakat ecuyu okumuyor bizim araçlarla uyumlu değil aynı cihazı 2008 symbol de deniyorum sorunsuz çalışıyor fakat benim aracımda çalışmıyor sizin ki gibi
ya kablolu olanlarından almak gerekiyor ya da çipi uyumlu almak gerekiyor

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu cihazlarda da çok çeşitli olanlar var çipli olanlardan almalısın onlar okur onlarda PIC180...... diye giden çip var bunlar reno için ddt4all programında da çalışır herşeyi çözebilirsin bende çipli olan var arıza okuma silme görme gizli özellik açma herşey yapılıyor youtube da buğra var onun kanalını izle sana yardımcı olacaktır buğraya birtek clio 3leri videosunu çektiremedik her aracın videosu var fikir açısından aynı izle fikir verir

abi aldığınız ürünün fotoğrafını atabilir misiniz veya nereden aldıysanız linkte olur

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Senin eski mesajlarını okudum abi aldığın cihazı gördüm bilgisayara başlamıştım egsoz emisyon hatasını silmek için . Aracımda ağrıza kodu yok benim sadece anlık verileri takip etmek için almıştım araçta sürekli duran android telefon var tutacakla sabitledim navigasyon müzik için kullanıyorum multimedya ekranı gibi .ucuz malın yahnisi işte ucuza kaçalım dedik elimizde kaldı:D

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam malesef o ucuz mavi elm 327 cihazından bende aldım torque ve dtt4all programlarından cihaza bağlanıyor fakat ecuyu okumuyor bizim araçlarla uyumlu değil aynı cihazı 2008 symbol de deniyorum sorunsuz çalışıyor fakat benim aracımda çalışmıyor sizin ki gibi
ya kablolu olanlarından almak gerekiyor ya da çipi uyumlu almak gerekiyor
Aynen öyle kardeşim çok uğraştım ama verileri alamadım dediğin gibi bağlanıyor eşlesiyor ama verileri okumuyor...