Clio 4 0.9 mu 1.2 mi

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0.9 sesi de çok tatlı elektrikli süpürge gibi homurduyor, şahsen arada çok fiyat farkı yoksa TCE candır. Uzun vade de düzgün bakımı yapılmış ve turbosu usulüne uygun kullanılmış bir araç 250/300 bin görür, sonra ölse de sorun değil. :)

CptPrice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun az önce olan bir olayı söylüyorum tabi bu olayda şoförun kullanım stilide etkin rol oynuyo diye düşünüyorum. Kartal köprüsüne çıkarken ki eğimli yokuşu bilen bilir. Orda tce 0.9 motorlu bir araçta yanyana geldik ve hafif bir kapışma yaşandı. 2.viteste çıktım sonuna kadar zorladım hafif biraz tozumu yuttu diyebilirim... aracım 1.2 75bg

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun az önce olan bir olayı söylüyorum tabi bu olayda şoförun kullanım stilide etkin rol oynuyo diye düşünüyorum. Kartal köprüsüne çıkarken ki eğimli yokuşu bilen bilir. Orda tce 0.9 motorlu bir araçta yanyana geldik ve hafif bir kapışma yaşandı. 2.viteste çıktım sonuna kadar zorladım hafif biraz tozumu yuttu diyebilirim... aracım 1.2 75bg

O 0.9 motorlu aracin benim olma ihtimali %77 :) sabah saat 8-9 arasi köprü cikisinda bi clio karsilastim :)

icouldnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar bende de symbol joy 1.2 var ..

hız olarak sıkıntı cekmiyorum 1.2 olmasına rağmen .. sadece yokuşlarda araçta 4,5 kişi varken sıkıntı.

düz yolda bas 5,500 / 6000 devire . gitmem demiyor.

ama tabiki 0.9 tce ile fark vardır sonucta turbo benzinli 90 hp bi motor. tork fazla ..

1.2 ye göre daha atik ve süratli olacaktır. diye tahmin ediyorum

resimler kendi çekimimdir.

n27ngl.jpg

rRQrZm.jpg

Atakan1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kışın 8.3 oldu benimkide. Bence düşecektir. Yazın ortasında aldım aracı. O kadar zorladıgım halde en fazla 7.5 oldu ki trafikti yokuştu iş saatiydi istanbul malumunuz.
Kilometre 1300 oldu benimde. Sabret 1000 km geçsin düşmeye başlar.

LPG tek çare :))

Atakan1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gazı seven varsa Gaz taktırcak benim gibi :) cpt price ne dersin ? beraber taktıralım tanıdıklar var

CptPrice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen satış sonrası bpaşa serviste tandıığım var 1 seneyi bekle dedi kronik mekanik vs garantiyi etkilemesin diyor

ben direk tanıdık renault servisle konuştum o da aynısını söyledi en azından 1 sene dolsun dedi. 1 sene sonra bana gelirsin motordaki büyük sorunlar dışında diğer seneyide garanti sayarım dedi. O yüzden benzine devam :D