Clio 4 0.9 mu 1.2 mi

Atakan1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben direk tanıdık renault servisle konuştum o da aynısını söyledi en azından 1 sene dolsun dedi. 1 sene sonra bana gelirsin motordaki büyük sorunlar dışında diğer seneyide garanti sayarım dedi. O yüzden benzine devam :D

Benim su içtiğimden daha çok içiyor :) 1 sene bitmez bekliyoruz :) ben 1 sene beklemiycem kronik sorunlar 2/3 ayda gösteriyor kendisini. Son bir servisen sonra lpg direk. Sonra ağlasın asfalt :))

CptPrice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim su içtiğimden daha çok içiyor :) 1 sene bitmez bekliyoruz :) ben 1 sene beklemiycem kronik sorunlar 2/3 ayda gösteriyor kendisini. Son bir servisen sonra lpg direk. Sonra ağlasın asfalt :))
lpg ile 18 kuruşa kadar düşüomuş yakıt. Benim şu an 35 kuruş hesaplarıma göre ve benzinin 4.51 oldugunu düşünürsek. Yarı yarıya nerdeyse... aslında araba çok yakmıyo benzin pahalı :D :D :D

Atakan1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lpg ile 18 kuruşa kadar düşüomuş yakıt. Benim şu an 35 kuruş hesaplarıma göre ve benzinin 4.51 oldugunu düşünürsek. Yarı yarıya nerdeyse... aslında araba çok yakmıyo benzin pahalı :D :D :D

Pompacıyı nüfusuma alıcam ona da söyledim nasıl gülüyor :))

abogaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3.5 aydır 1.2 clio 4 joy (lpgli) sahibiyim.araçla ilgili sadece iki şey söyleyeceğim.
1.si araç yakmıyor.1 ay boyunca yaptığım ölçüm sonuçlarına göre şehiriçi ortalama 0,17 kuruş şehirdışı ortalama 0,14 kuruş lpg: 2.16 opet
2.si araç çekmiyor :) düz yolda yol tutuşu vs güzel fakat yokşta,meyilde ani ivmelenme yapma şansın yok, sürekli vites küçültmek zorunda kalıyorsun.

ekonomiklik diyorsan kesin al.
performans diyorsan kesin alma, 1.5 dizelini al.

CptPrice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya kesiciyi netteki bi tanıtım videosunda ufaktan şahit oldum denemek istiyorum ama kıyamıyorum :D :D

bir iki kere kıy bişi olmaz hele yanına al bir lpgli aracı onla kapışırken yüklen kesiciye kadar. Bmw M3 kullanıyomuş hissi veriyo sana :D :D :D ben arada düz yolda yapıyorum fena oluyo

corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese tesekkur ederim. Cok temiz 2012 0.9 alev kirmizi tce aldim. Araba 14binde. Arka camlar otomatik. Gercekten cok guzel kaciyor. Herkese kazasiz, belasiz gunler dilerim.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese tesekkur ederim. Cok temiz 2012 0.9 alev kirmizi tce aldim. Araba 14binde. Arka camlar otomatik. Gercekten cok guzel kaciyor. Herkese kazasiz, belasiz gunler dilerim.
Hayırlı olsun arabanız kazasız belasız günlerde kullanın inş :masallah

Oziozmo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 120 bg kimsede yok sanırım :)

1.2 denince 75 bg lik "beygir" geliyor akla :)

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 1.2 75 beygir joy model aracımı 13 ay önce sıfır olarak aldım.Konyada kullanmaktayım. Şehir içi benzinde ortlama 6.7-6.8 arasında göstermektedir. Bayramdan önce Saltavur üzeri Mersin Erdemliye 4 kişi ve bağaj yüklü tatile gittim.Uzun yolda giderken ortalama 100 km de 5.4 , gelirken 5,7 litre benzin yaktı.Gittiğim yolu bilen bilir karaman silifke arası rampa ve dağlıktır.Arabanın çekişinden de memnunum.

Son düzenleme: