Clio 4 1.2 75 bg soğuk havalarda marş sorunu

Çorum 19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarın götürüp bende öyle yapacagım bi defa gittim atamayız dedi bogaz kelebegini fln temizlettim dısarda onla alakası yok bakalım inşallah çözerler yarın durumu

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise ısrar et.benimde 2013 aracımda mevcuttu aynı sorun.servisle nerdeyse kavga edecektim.bi sorun yok dediler.zorlada olsa yazılımı güncellettim.sorun düzeldi.aracı dışarda boğaz kelebeği vs kurcalatmayın.olmadı başka servise gidin kavga dövüş yazılımı güncelletin.

Çorum 19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gittim servise usta yok pazartesi gelecekmiş.sizde bu güncelleme işlemini yaptıktan sonra yapıldıgına dair herhangi bir belge vs bişey verdilermi birde üçret alındımı

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gittim servise usta yok pazartesi gelecekmiş.sizde bu güncelleme işlemini yaptıktan sonra yapıldıgına dair herhangi bir belge vs bişey verdilermi birde üçret alındımı
belge verdiler ama aracı sattığım için kitapçıkla beraber gitti.aracın bakımlarını sürekli serviste yaptırdığım için ücret almadılar.ots güncellemesi diye geçiyor.renault bu güncellemeyi sadece kendince belirlediği belirli üretimlere uyguladığı için servisler yüklemeye yanaşmıyor.bazı servisler ne olduğunu dahi bilmiyor.biraz sert çıkın sesinizi yükseltin.ama aracınız servis bakımlı değilse ücret talep edebilirler.olmadı 100 lira vs vererek yaptırmaya çalışın.yada bulunduğuz yerdeki özel ranault servisleriyle görüşüp yaptırın

Çorum 19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracında son yag bakımını dısarda yaptırdım ondan önce alındıgından bu yana yetkili serviste yapılmış bakımları ya benide zorluyor usta yok olmaz bi sıkıntı cıkar fln dedi bilmiyor yüksek ihtimal cözümünü bul diyorum müdahale edemeyiz bizde vermedi arıza diyor böyle bişey varmı arabadan sogudum vallaha binesim gelmiyor her bindigimde yapıyor maise mail attım bi defa aradılar video istediler onuda attım hala aramadılar ilgi 0 yani anlıyacagınız aracı satacam ertesi gün arıyacak alan o işleridr sevmiyorum hep bakımlı sattım diger araclarımı.inşallah cözülür işim

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracında son yag bakımını dısarda yaptırdım ondan önce alındıgından bu yana yetkili serviste yapılmış bakımları ya benide zorluyor usta yok olmaz bi sıkıntı cıkar fln dedi bilmiyor yüksek ihtimal cözümünü bul diyorum müdahale edemeyiz bizde vermedi arıza diyor böyle bişey varmı arabadan sogudum vallaha binesim gelmiyor her bindigimde yapıyor maise mail attım bi defa aradılar video istediler onuda attım hala aramadılar ilgi 0 yani anlıyacagınız aracı satacam ertesi gün arıyacak alan o işleridr sevmiyorum hep bakımlı sattım diger araclarımı.inşallah cözülür işim
çözüm basit hocam renault özel servisine gidip 100 fln verip güncellemeyi yükleteceksin

Çorum 19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı bugun servise bıraktım videolarını izlettim bu formdaki tüm yazılanları okuttum mais e videolu mail atmıstım servise iletilmiş sorunu cözün diye aramıslar bu sefer dinlediler beni usta arac kalsın yazılımıda Güncellemeyide denicem tüm opsiyonları denicem arabada dedi arıyacaklar bakalım inşallah cözülür Yazarım sayfaya

selcukp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı bugun servise bıraktım videolarını izlettim bu formdaki tüm yazılanları okuttum mais e videolu mail atmıstım servise iletilmiş sorunu cözün diye aramıslar bu sefer dinlediler beni usta arac kalsın yazılımıda Güncellemeyide denicem tüm opsiyonları denicem arabada dedi arıyacaklar bakalım inşallah cözülür Yazarım sayfaya

Cevabı bekliyoruz

Çorum 19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun cözüldü sanırım yazılım atıldı 3 gundur tek marşta alıyor bundan sonrada yapmaz diye umuyorum bu sıkıntıyı yasayanlara tavsiyem servis işinizi cözmüyorsa direk maise mail atın hemen arıyorlar video istediler gonderdim sonra servis aradı aracı getirin diye aracın bütün durumları incelendi 2 gün durdu serviste sıkıntı cıkmayınca yazılım atıldı bu problem mais merkezi tarafından bilinen bi durum bazı servislerde biliyor bazılarıda bilmiyor durum bu şekilde.

selcukp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun cözüldü sanırım yazılım atıldı 3 gundur tek marşta alıyor bundan sonrada yapmaz diye umuyorum bu sıkıntıyı yasayanlara tavsiyem servis işinizi cözmüyorsa direk maise mail atın hemen arıyorlar video istediler gonderdim sonra servis aradı aracı getirin diye aracın bütün durumları incelendi 2 gün durdu serviste sıkıntı cıkmayınca yazılım atıldı bu problem mais merkezi tarafından bilinen bi durum bazı servislerde biliyor bazılarıda bilmiyor durum bu şekilde.
Öncelikle sorununuz çözüldüğü için hayırlı olsun size bi kaç bişey daha sormak istiyorum sizin aracınız garanti kapsamındamı servis bu işi sadece garanti kapsamındaki araçlaramı uyguluyor benim aracım 2012 model ben servisden yararlanabilir miyim bu ücret karşılığında mı olur veya siz ücret ödediniz mi servise güncelleme hangi servisde yapıldı ? Soruları cevaplarsanız çok sevinirim.