Clio 4 akü değişimi hakkında

emruhu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim akü garantiden değişti. Yalnız işin ilginç yanı bana 70 lik taktılar. Aracım 0.9 tce start stop. Önceki 60 lık dı. Niye böyle yaptınız 70 lik daha pahallı sonuçta dedim. Abi bu arabaya yetmiyor 60 lık dediler.

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah...
start stop'tan bir yılda edeceğiniz tasarrufu hatta belki daha fazlasını vermişsiniz aküye...
ayrıca 20 tl işçilik nedir yahu, onun işçiliğinde ne var, kime versen çıkarır eskiyi takar yeniyi...

karadas87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
start stopsuz akü takılsa nasıl olur star stop çalışmasın zaten sevimiyorum bi çalışıyor bi çalışmıyor servise devre dışı bırak dedim sistemden olmuyor dedi düğmesinden kapat dedi, düğmesinden de her çalıştırdığında basman lazım start stopsuz akü taksak herşey çalışır start&stop çalışmazsa nasıl olur ?

Dr.Sma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya birde şu var bende o fiyata akü değiştirdim bana kuru akü verdiler bu kadarda olmaz.:sinirli

digiogi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim akü garantiden değişti. Yalnız işin ilginç yanı bana 70 lik taktılar. Aracım 0.9 tce start stop. Önceki 60 lık dı. Niye böyle yaptınız 70 lik daha pahallı sonuçta dedim. Abi bu arabaya yetmiyor 60 lık dediler.

Efb mi taktılar yoksa agm akü mü? Marka ne hocam. Servis çok fiyat istiyor dışarıdan alayım ben de.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kızmayın bana da dayanamadım; Star Stop nedir? Stop&Start bunun doğrusu... (Star değil, Start)

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Binali58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 edc 2015 yeni taktırdım efb mutlu 500 tl varta 600 tl soran olursa adres verebilirm maslak oto sanayide

digiogi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 edc 2015 yeni taktırdım efb mutlu 500 tl varta 600 tl soran olursa adres verebilirm maslak oto sanayide

Eskisi agm akü müydü hocam? Bir problem oldu mu efb taktırınca? (start&stop vs)

2013 0.9 clio var bende. 60A agm akü var üzerinde. Agm aküler maşallah çok pahalı. Problem yapmıyorsa efb takmayı düşünüyorum.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskisi agm akü müydü hocam? Bir problem oldu mu efb taktırınca? (start&stop vs)

2013 0.9 clio var bende. 60A agm akü var üzerinde. Agm aküler maşallah çok pahalı. Problem yapmıyorsa efb takmayı düşünüyorum.
bi arkşım (clio4 )fiyattan dolayı aynı özellikte farklı akü aldı ama nedendir bilemiyoruz konfor beyni yandı,2bin lira masrafı oldu,akü ihtiyacım olsa tuzluda olsa aynı marka aynı model takardım