Clio 4 alırken dikkat

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abilerim kardeşlerin gereksiz yere tartışmanın anlamı yok bu bence şans meselesi kimine sorunsuz araç denk geliyo kimine sorunlu sizinde dediğiniz gibi kul yapısı çoğu markada bu sorunlar olabiliyor örnek verecek olursam ben aracımı oyak kampanyasından aldım yaklaşık 4 ay aracın gelmesini bekledim aracım geldi 1 hafta kullandım o kadar titiz o kadar yavaş kullandımki dedim bi yerine taş çarpmasın otopartta çocukların top oynamasına bile izin vermedim 3000 deviri hiç geçmedim 2 günde bir aracı sildim :) ama gel gelelim ilk hafta bagaj sesi 1.ay direksiyon sertliği sorunu 3. ay direksiyon kutusu sesi sorunu bunları düne kadar gerçekten büyük problemkler olarak görüyodum ama dün forumda bi kullanıcı bana gayet açıklayıcı ve rahatlatıcı bi yorum yaptı ve artık takmıyorum varsın bu sesler gelsin bu fiyatlara bu çekicilikte bu donanımda başka model yok onu anladım o yüzden tartışmanında anlamı yok forumun amacı araçlarımıza çamur atmak değil bi zamanlar bende öyleydim her konunun altına renaulta bela okumak için yazılar yazmak isterdim ama burda sıkıntılarımızı paylaşıp tecrübeli olan kişilerden yardım almamız gerektiğini düşünüyorum birbririmizi kırmayalaım 3 günlük dünya saygılar keyifli forumlar