Clio 4 Aracımın Sağa Çekme Sorunu Çözülmüyor Maise Mail Atılacak

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 5 Ay Önce Almış Olduğum Joy Donanımlı Aracımda Aldığım Günden Beri Sağa Çekme Sorunu Var Ankara Akbak Servise 4 Kez Bıraktım Aracı Sorunu Çözemediler En Son Perşembe Günü Verip Bugün Aldım Aracı Sorun Yine Çözülmemiş Ustayla Beraber Test Sürüşüne Çıktık Aracın Sorununu Gördü Bilgisayara bağlayıp Aracın Değerlerini Aldı Maise Mail Atıcam Dedi Bakalım Sonu Ne Olacak

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar bende aracımı 1 hafta önce aldım ankara maisten aldım clio 4 dizel otomatik icon benim araçta düz yolda 90 ı geçtiğimde bariz bi şekilde sağa çekiyor elimle direksiyonu tutup toplamak zorunda kalıyorum henüz servise gitmedim .

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence arayı fazla açmadan gidin benim 4.gidişimde anca mail atma girişiminde bulundular

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence arayı fazla açmadan gidin benim 4.gidişimde anca mail atma girişiminde bulundular
Dün akşam pazartesi için Ankara Servisten randevu almıştım o servisten memnun değilmisiniz ?

Son düzenleme:

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne tarafa çekiyorsa o tarafın lastik havasına bi bakarsanız iyi olur

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne tarafa çekiyorsa o tarafın lastik havasına bi bakarsanız iyi olur
Merhabalar dün lastik basınçlarını kontrel ettim hepsi birbirinden farklı çıktı önler 33 arkaları 30 yaptım ama yine sağa çekiyor .

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün akşam pazartesi için Ankara Akbak Servisten randevu almıştım o servisten memnun değilmisiniz ?

Akbak Servisinin Sahibi Dayımın Çok Yakın Arkadaşı Olduğu için oraya götürüyordum aracı ama ben memnun değilim aracı ordan aldığım için oraya götürdüm sorunu çözdükten sonra uğramam akbaka . Sorun için bi görüş benim araçla aynı sorun ise beraberde gidebiliriz servise

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akbak Servisinin Sahibi Dayımın Çok Yakın Arkadaşı Olduğu için oraya götürüyordum aracı ama ben memnun değilim aracı ordan aldığım için oraya götürdüm sorunu çözdükten sonra uğramam akbaka . Sorun için bi görüş benim araçla aynı sorun ise beraberde gidebiliriz servise
İlk mesajınızı tekrar okudum evet sorunum aynı yani şehir içinde aracın sağa çektiğini farkedemiyorum yüksek hızlarda gitmediğim için fakat her gün kardeşim çevre yolundan ostime okula gidiyo onu bırakırken net bi şekilde düz yolda elimi direksiyondan çektiğimde araç sağa çekiyor mecburen topluyorum .

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk mesajınızı tekrar okudum evet sorunum aynı yani şehir içinde aracın sağa çektiğini farkedemiyorum yüksek hızlarda gitmediğim için fakat her gün kardeşim çevre yolundan ostime okula gidiyo onu bırakırken net bi şekilde düz yolda elimi direksiyondan çektiğimde araç sağa çekiyor mecburen topluyorum .

Karar Senin Sonuçta Ben Akbaka 4. Kez bıraktım Sorun Çözülmedi Aracımızdaki Sorunlar Aynı Akbak Yarın Maise Mail Atacak Aracımla İlgili Gelişmeleri Buraya Yazarım

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun her ikinize de. Umarım sorununuz bir an önce çözülür arkadaşlar.