Clio 4 Aracımın Sağa Çekme Sorunu Çözülmüyor Maise Mail Atılacak

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis yolu gözüküyor sana.

bizim direksiyonlar hidrolik değil, yerine elektrik destekli direksiyon var (yanlış hatırlamıyorsam elektroservo filan deniyor). bu sistem devre dışı kalınca direksiyon şertleşir. aklıma bağlantı koketi çıkık yada gevşeme olasılığı geldi. direksiyon uyarı ışığı yanıyormu panelde?
Panelde direksiyon ışığı yanmıyor . şimdi tekrar inip baktım sert öncede tek elle rahatlıkla kullanıyodum şimdi kullanamıyorum .

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yuh o ne ya :D Şefim ayarında kesinlikle bozukluk var bu işlerden anlamam ama garajda park ettiğimde düz bırakırım bende direksiyonu ve lastiklerde dümdüz olur sizinkinde kesinlikle bir yanlışlık var :soru
Servise sorunlarımız çözülsün diye gidiyoruz sorunlarımız çoğalıyo anlamadım ben bu işi kardeşim .d

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Panelde direksiyon ışığı yanmıyor . şimdi tekrar inip baktım sert öncede tek elle rahatlıkla kullanıyodum şimdi kullanamıyorum .

sabah dikkatlice servise kadar kullan teslim et. servis sorumlu coteksini bul hem derdini anlat hem de dikkatli davranın deyin. direksiyon, öndüzen, fren önemli konular...

halledilecek işler ama zahmet istiyor

Cem Catalbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O nasıl bir ayardır direksiyonu ne hale getirmişler, akbakı iyi sanırdık ama öyle olmadığı bir kez daha ortada böyle iş mi olur. Keşke iyi iş yapıp, bir markanın aracını satsalar renault, dacia, hyundai bu 3 marka var onlarda. Şirket büyüdükçe kalite düşüyor demekki. Dacia da araç denemeye gittiğimiz de ilgilenmemişlerdi, bizde tipimizi beğenmediler galiba diyerek dalga konusu yaptık olayı, Sitelerde Renault servisi yumurcak oto var biz araç ekspertizine oraya gittik, ilk defa bir servise gittim, çok ilgilendiler 50 tl ücret aldılar ama aklımızda soru işareti bırakmadılar.

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise sorunlarımız çözülsün diye gidiyoruz sorunlarımız çoğalıyo anlamadım ben bu işi kardeşim .d

Sizinki yine halledilebilir birşey servis benim bagaj kilidini fazla geri almasından dolayı bagajla tamponun birleştiği yerde yıpranma (çizik) tarzı birşey var ve pastayla çıkmıyor. Şikayet ettim hiç umursanmadı.

Hiç acımadan yazıcam Kasımpaşa İnci Otodur servis kimseyede tavsiye etmem. Tıkırtıyı giderip kapı gıcırtısı ile vermişler ve normal bu demişlerdi beyinsizler.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rot ayarı ile çözülmediyse lastiklerdedir sıkıntı diye düşünüyorum sert bir çukura girdiyseniz yada lastik hatalı üretimde yada taşımada tel kırdıysa aracınız o tarafa doğru çekebilir birçok neden var bunları deneyerek sonuçları yazarsanız seviniriz.. Başka arkadaşlarında başına gelirse en azından buradan ilham alarak sorunun direk odak noktalarını belirterek daha kısa sürede araçlarının tamirini gerçekleştirebilirler. :eyv

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün akbakdan benide aradılar aracımdaki sağa çekme sorunu ile ilgili görüşme istanbulla yapılmış ve aracı inceleyip tamir için birşeyler deneyeceklermiş yarın sabah bende aracı akbak servise bırakıcam . Servisten memnun olmadığımı bende belirtmiştim sağa çekme sorunumu çözsünler uğramam zaten.

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bugün akbakdan benide aradılar aracımdaki sağa çekme sorunu ile ilgili görüşme istanbulla yapılmış ve aracı inceleyip tamir için birşeyler deneyeceklermiş yarın sabah bende aracı akbak servise bırakıcam . Servisten memnun olmadığımı bende belirtmiştim sağa çekme sorunumu çözsünler uğramam zaten.

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar bugun servise gittim sorunlarım çözüldü .sağa çekmede düzeldi direksiyon düz ve yumuşak lastikler iç dış yapılmış yerleri değiştirilmiş rot ayarı yapılmış ve lastik basınçları düzeltilmiş .

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar bugun servise gittim sorunlarım çözüldü .sağa çekmede düzeldi direksiyon düz ve yumuşak lastikler iç dış yapılmış yerleri değiştirilmiş rot ayarı yapılmış ve lastik basınçları düzeltilmiş .

Sorunun Çözüldüğüne sevindim bende aracı bırakmak için akbak servise gittim aracı bırakmadan önce atılan mail ve gelen cevabı istedim daha sonra vereceklerini söylediler üsteleyince mail atılmadığını istanbulla telefonla görüşüldüğünü öğrendim ben bu cevabada inanmıyorum gerçi sabah aracı teslim etmedim mais ve neziroğlu ile görüştüm öğrendim ki akbak aracıma sadece 2 kere bırakıldı diye kayıt açmış ve bu kayıtlardada sağa çekme problemi ile ilgili bişey yazmamış telefonla mais müşteri hizmetlerine dosya açtırdım öğleden sonra akbak serise tekrar gittim servis sahibi ile görüşüp aracı bıraktım yarın akşam aracı geri alıcam aracın değerlerini alıp mais ile görüşülecekmiş