Clio 4 arka reflektor aydinlatma

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar. dediğim gibi dilerseniz stop lambalarınada bağlayabilirsiniz.
Ayrıca difüzor sahibinden.com da bir dünya var fiyatı 80 tl civarında montajı kendinizde yapabilirsiniz.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
elinize sağlık çok güzel olmuş bizim fren lambalarının yetersiz olduğunu düşünüyorum..geçen gün iki defa arkadan vurdular araca.bende şahinlere taktığımız gibi ortaya kocaman fren lambası takıcam artık
Geçmiş olsun.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık kardeşim, çok güzel duruyor...

srcnylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık gerçekten harika olmuş.

Saintcty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yaptırdım kardeşim adamlar tamponu sökmediler reflectorün tırnağını kastırip çıkardılar stop lambasını söktüler oradan voltaj aldılar bağladılar üstelik iki sıra led biri park biri stop oldu tabi bana 100 kağıda patladı

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hımm bak iki sıra led olayı mantıklıymış o aklıma gelmedi hiç :)
demekki tamponu sokmedende yapılabiliyormuş. forumdaki diğer arkadaşlara klavuz olmuş oldu.
hayırlısı olsun kazasız belasız inşallah :)

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
merhaba bende izmirdeyim gorusmek tanısmak isterim ayrıca ön sis taktırıcam yapabilecek bir yer var mı? arka kapılara hoparlor taktırıcam yanı 2-3 işlem var kim nerede yapar biliyormusunuz ?

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen olur musait bi vakit gorusur tanisiriz. Ben uygulamalarin buyuk bi kismini kendim yapiyorum. Amatorlugu kendi aracimda gectim daha iyi bi sekilde sana yardimci olabilirim

karadas87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
düşünüyordum ama kırılır edilir diye ellemedim siz yapmışsınız güzel olmuş anlatımıyla birlikte, izmirdeyim bende şu tamponu sökmeden benim araca uygulayabilsek yaparım.